Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Засідання комісії з питань ТЕБ та НС

12.12.2019

12 грудня 2019 року з метою попередження можливого виникнення надзвичайної ситуації проведено позачергове засідання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вовчанського району. У засіданні комісії взяв участь голова районної ради Анатолій Степанець. Також на цей захід були запрошені депутати районної та міської рад, голови місцевих громад.

Голова місцевої комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Віталій Мірошник проінформував присутніх про селекторну нараду Міністерства розвитку громад та територій України, де єдиним пунктом порядку денного стало питання щодо ситуації з теплопостачанням у Вовчанську та частині Вовчанського району.

Учасники засідання обговорили нагальні питання, пов'язані з вирішенням проблеми теплопостачання у Вовчанському районі. Зокрема, перед присутніми з інформацією виступили начальник відділу Вовчанської райдержадміністрації Валентина Ропало і керівник районного відділу ГУ  ДСНС України в Харківській області Микола Воронков.

За результатами засідання комісії було прийнято рішення відповідно до статей 6, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 26 Кодексу цивільного захисту України, з метою оперативного реагування на надзвичайні ситуації на території Вовчанського  району створити мобільні групи для забезпечення оперативного реагування на надзвичайні ситуації. Комісія вирішила протягом 2 діб обстежити домовладіння, які використовують газ, та надати інформацію.

 

На сайті

На даний момент 34 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!