Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Відбулося засідання постійних депутатських комісій

17.01.2020

17 січня 2020 року під головуванням голови Вовчанської районної ради А.В.Степанця відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій районної ради. На засіданні депутатами було розглянуто ряд важливих проектів рішень, винесених на позачергову сесію районної ради, що запланована на 21 січня 2020 року. Зокрема, члени постійних комісій обговорили проект Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району на 2020 рік і основні її напрямки. Також депутати розглянули питання щодо внесення змін до декількох районних програм: Програми енергозбереження Вовчанського району на 2018-2020 роки, Програми поповнення місцевого матеріального резерву для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у Вовчанському районі на 2018-2020 роки, Програми територіальної оборони Вовчанського району на 2019-2020 роки, програми розвитку закладів охорони здоров'я Вовчанського району Харківської області на 2020 рік та інші.

Депутати розглянули низку питань стосовно комунальної власності. Зокрема, про звільнення суб’єктів господарювання Вовчанського району  від плати за комунальні послуги та за користування приміщеннями спільної комунальної власності у 2020 році, затвердження Реєстрів майна та Переліку об’єктів спільної власності, надання згоди на списання майна спільної комунальної власності тощо. Крім того, на засіданні було обговорено питання коригування тарифів на теплову енергію, у тому числі її виробництво, транспортування, постачання та послугу з постачання теплової енергії.


Члени постійних комісій районної ради схвалили розглянуті проекти рішень та запропонували винести їх на наступну сесію районної ради.

 

На сайті

На даний момент 20 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!