Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Нарада з головами органів місцевого самоврядування

04.03.2020

4 березня 2020 року для голів органів місцевого самоврядування Вовчанського району було проведено нараду-семінар із нагальних питань. На нараді були присутні голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець та голова Вовчанського райдержадміністрації Віталій Мірошник, а також заступник начальника управління соціального захисту населення РДА Тетяна Мельникова, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту РДА Андрій Бережний, заступник начальника фінансового управління РДА Ганна Стародубець, головний лікар КП "ЦПМСД" Каріна Ліца, директор КНП "Вовчанської ЦРЛ" Костянтин Тищенко, начальник Вовчанської дільниці Чугуївської ВР ТОВ "Харківгаз збут" Олександр Ягнюк, керуючий Вовчанським відділенням "Ощадбанк" Олег Яриш, представники міської, селишних та сільських рад району.

Зокрема, Т.Мельникова та О.Яриш доповіли присутнім на нараді про механізм перерахунку коштів за комунальні послуги по субсидіях і пільгах через банківські установи. Г.Стародубець повідомила про стан виділення та перерахування коштів місцевими радами на фінансування районних програм. Інформацію про виконання Програми "Освіта Вовчанщини" в частині організації харчування та підвозу учнів сільських шкіл району повідомив А.Бережний.

Також до відома голів рад району К.Ліца та К.Тищенко довели інформацію про хід медичної реформи і виконання Програми розвитку закладів охорони здоров'я Вовчанського району на 2020 рік, а також про забезпечення коштами хворих на цукровий та нецукровий діабет за рахунок місцевого бюджету (з 01.04.2020).

Представники місцевих рад обговорили озвучені проблеми і отримали відповіді спеціалістів на актуальні питання.

 

На сайті

На даний момент 29 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!