Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


УВАГА! Початок проведення районного конкурсу міні – проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом» на 2020 рік з 18 березня 2020 року!

16.03.2020

 

З 18 березня 2020 року розпочнеться прийом та реєстрація заявок на участь в районному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом» на 2020 рік.

До участі в конкурсі запрошуються  три категорії учасників:

- перша категорія учасників - ініціативні групи громадян, квартальні, вуличні та будинкові  комітети.

Дана категорія учасників приймає участь в конкурсі в номінації благоустрій території громад (озеленення, облаштування дитячих ігрових, спортивних майданчиків, зон відпочинку, упорядкування територій та зон санітарної охорони джерел питного водопостачання, облаштування майданчиків для збору твердих побутових відходів та інші заходи).

- друга та третя категорія учасників - громадські організації, громадські спілки, органи самоорганізації населення, батьківські комітети(ради), ініціативні групи громадян та об’єднання співвласників багатоповерхових будинків (далі – ОСББ), що зареєстровані згідно з чинним законодавством України.

 

Загальний обсяг фінансування міні-проекту:

-        для  першої  категорії учасників – до 100,0 тис. грн.

-        для другої категорії учасників – до 200,0 тис. грн.

-        для третьої категорії учасників – від 200,0 тис. грн. і більше.

Згідно з затвердженим Планом проведення конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом»  прийом та реєстрація  конкурсних заявок буде здійснюватись з 18 березня  2020 року  до 24 квітня 2020 року.

Ознайомитися з Положенням про порядок проведення районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом», Планом проведення на 2020 рік та зразками документів можна   на офіційному сайті районної ради в розділі «Районний конкурс «Розбудуємо громаду разом»».

 

На сайті

На даний момент 22 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!