Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


ДО УВАГИ !

19.03.2020

У зв’язку з введенням на території України карантинних заходів, а також на підставі рішень протоколу №6 позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області від 17 березня 2020 року та протоколу №4 позачергового засідання  районної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вовчанського району від 17 березня 2020 року з метою запобігання поширенню на території району коронавірусу COVID -19:

1. Тимчасово, до 03 квітня 2020 року обмежено доступ до адміністративної будівлі, в якій розміщена Вовчанська районна рада, усіх відвідувачів, крім підпорядкованих працівників.

2. Усі документи, в тому числі матеріали на участь у районному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом», приймаються тільки дистанційно, з подальшим підтвердженням на паперових носіях (після закінчення карантину), на електронну пошту:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , або  поштою за адресою: 62504, Харківська область, Вовчанський район, м. Вовчанськ, вул. Соборна 73.

3. Номер контактного телефону:   (057241) 4 - 27 - 80


 

 

 

На сайті

На даний момент 16 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!