Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


ПІДТРИМКА РАЙОННИХ ЗАКЛАДІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

23.03.2020

В умовах здійснення карантинних заходів, направлених на запобігання поширенню на території Вовчанського району коронавірусу COVID-19, Вовчанською районною радою разом з Вовчанською районною держадміністрацією проведено роботу щодо підготовки закладів охорони здоров’я району до адекватного реагування на можливий перебіг подій, пов’язаних з епідемією. Зокрема, для вжиття заходів з попередження поширення коронавірусу COVID-19 на території нашого району на виконання Програми поповнення місцевого матеріального резерву для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у Вовчанському районі на 2018-2020 роки з районного бюджету рішенням сесії, яка відбулася 19 березня 2020 року, було виділено 950,0 тис.грн. дані кошти будуть направлені на придбання засобів індивідуального захисту (захисні костюми багаторазового та одноразового використання, респіратори, маски медичні, захисні окуляри), дезінфікуючі засоби, дезапаратура (оприскувачі, відра), швидкий тест VivaDlagTMCOVID-19IgVID, паливно-мастильні матеріали.

 

Крім того, під час останньої сесії районної ради також було прийнято рішення про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік, яким зокрема, передбачено  фінансування Програми підтримки закладів охорони здоров’я Вовчанського району Харківської області на 2020 рік у сумі 1 027,0 тис.грн. Дані кошти сформовані за рахунок передачі субвенцій з місцевих рад району і будуть направлені на: фінансування заробітної плати працівників первинної ланки медицини – 311,0 тис.грн., харчування хворих у Вовчанській ЦРЛ (255,7 тис.грн.), придбання медикаментів (377,6 тис.грн.), в т.ч. інсуліну для хворих на інсулінозалежний цукровий діабет (333,0 тис.грн), проведення виїзних медичних оглядів населення району (41,5 тис.грн) та інше (41,3 тис.грн).

Запропоновані заходи мають сприяти покращенню стану надання медичної допомоги населенню Вовчанського району та підвищенню готовності закладів охорони здоров’я до прийому хворих під час епідемії.

 

На сайті

На даний момент 19 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!