Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Відбулося засідання комісії по визначенню Почесного громадянина Вовчанського району за 2020 рік.

15.07.2020

До Вовчанської районної ради надійшли подання від Вовчансько-Хутірської сільської ради та народного ансамблю «Вишенька» щодо присвоєння звання «Почесний громадянин Вовчанського району» керівнику народного ансамблю «Вишенька» з 1985 року по 2016 рік, композитору, заслуженому діячу естрадного мистецтва України Максименку Єгору Олексійовичу.

 

Максименко Єгор Олексійович народився 01.09.1939 року у селищі Скринників Курської області.

В 1967 році вступає до Білгородського музичного училища, потім Московський університет мистецтв. Отримав освіту учителя співів, диригент хору, викладач сольфеджіо.

З 1982 року починає друкуватися в державному видавництві «Райдуга» в збірниках музичних та драматичних творів. Бере участь у всеукраїнському конкурсі композиторів де отримує другу премію за пісню «Ніколи не забути».

Ансамбль «Вишенька» став його творчою лабораторією. Видаються збірки пісень «Козачка», «Зацвіли тюльпани», «Вишивала я сорочку».

В 2001 році колектив ансамблю «Вишенька» отримує звання «Народний», в 2014 році підтверджує це звання.

Під час багатьох виступів, концертів «Вишенька» популяризує українські народні пісні, пісні українських композиторів та авторські пісні Максименка Єгора Олексійовича.

Максименко Є.О. користувався заслуженим авторитетом та повагою жителів Вовчансько-Хутірської громади. Протягом декількох скликань був незмінним депутатом сільської ради.

В 2011 році Максименку Єгору Олексійовичу присвоєно звання заслужений діяч естрадного мистецтва України за значний особистий внесок у розвиток українського естрадного мистецтва та вагомі творчі здобутки.

Помер Максименко Єгор Олексійович 29 вересня 2016 року.

Комісія вирішила визначити кандидатуру Максименка Єгора Олексійовича гідною присвоєння звання «Почесний громадянин Вовчанського району 2020 року». Проект рішення подати на розгляд депутатських комісій та ХLVII сесії Вовчанської районної ради VII скликання.

 

На сайті

На даний момент 47 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!