Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Засідання постійних депутатських комісій

21.07.20

21 липня 2020 року відбулося спільне засідання депутатських комісій районної ради з обговорення питань порядку денного XLVIІ сесії Вовчанської районної ради VIІ скликання, запланованої на 23 липня 2020 року. У засіданні взяли участь голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації Анатолій Косолапов, спеціалісти відділів районної ради і райдержадміністрації, депутати районної ради. В ході засідання присутні обговорили ряд актуальних питань, представлених на розгляд сесії.

 

Зокрема, учасниками зібрання були обговорені проєкти рішень: Про внесення змін до Статуту Комунальної установи по утриманню трудового архіву та майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району; Про внесення змін до рішення XLI сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 12.12.2019 р. № 1148-VII "Про районний бюджет на 2020 рік".

Також були розглянуті питання: Про надання згоди на прийняття службового автотранспорту (автомобіль марки Renault DUSTER) та про затвердження актів приймання-передачі медичного обладнання із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району; Про передачу матеріальних цінностей, що перебувають на балансі КНП «Вовчанська ЦРЛ» та про затвердження актів приймання-передачі майна підрозділів КП «Центр ПМСД Вовчанського району» із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району до спільної комунальної власності Старосалтівської селищної ради.

В результаті обговорення означених питань депутати постійних комісій запропонували розглянуті проєкти винести на розгляд чергової сесії районної ради.


 

На сайті

На даний момент 9 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!