Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


27 вересня своє професійне свято відзначають вихователі та працівники дошкільних закладів –люди, які присвятили своє життя роботі з дітьми.

З нагоди свята вітаю всіх вихователів та працівників дошкільних закладів Вовчанщини з професійним святом -

Всеукраїнським Днем дошкілля!

Дошкільний вік - особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, в цьому віці формується особистість і закладаються основи здоров'я.

Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху - не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє. Той фундамент, який закладається з самого дитинства, служить  опорою і основою в подальшому житті.

Від мудрості, педагогічної майстерності, турботливості, уваги, розуміння вихователів та їх помічників залежить щасливе дитинство і подальша доля кожного вихованця.

Щира подяка всім працівникам дошкільних закладів на території нашого району за віддане служіння улюбленій справі, самовіддачу, частку душі, яку ви щодня даруєте дітям, наполегливість і високий професіоналізм. Саме ви змалку навчаєте дітей азів самостійності, правилам поведінки у суспільстві, прищеплюєте найменшим мешканцям нашого району любов до рідного краю.

Дорогі працівники дошкільного виховання, вітаю вас зі святом, бажаю вам невичерпної енергії, краси і чарівності. Нехай життя ваше буде наповнене щастям, добробутом та натхненням,  в оселі вашій панують світло і злагода,  в серці - добро і мудрість, а в житті - достаток і удача.

Нових професійних досягнень і глибокої поваги. Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця, а доля буде щедро наповнена теплом і любов'ю.

Голова Вовчанської районної ради       Анатолій Степанець


 

На сайті

На даний момент 28 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!