Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Заходи з нагоди Дня працівників освіти

01.10.2020

Традиційно у першу неділю жовтня працівники освіти відзначатимуть професійне свято. День вчителя вже давно став знаком всенародної шани і вдячності до тих, хто сходинка за сходинкою супроводжує дитину на її життєвому шляху, відкриває захоплюючий світ знань, допомагає мудрою порадою та радіє за успіхи своїх вихованців.

01 жовтня відбулися заходи з нагоди Дня працівників освіти, в яких взяли участь голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, заступник голови районної державної адміністрації Кирило Оксень, педагогічні працівники закладів освіти району.


З професійним святом освітян району привітав голова районної ради Анатолій Степанець, який відзначив вагому роль вчителя у вихованні підростаючого покоління, подякував педагогам району за високе служіння обраній справі, відданість професії, мудрість і терпіння, за натхненну працю на благо рідного краю і всієї України. Анатолій Степанець побажав вчителям, міцного здоров’я, щастя, добра, достатку і процвітання.

Педагогічних працівників району за сумлінну працю, значний внесок у справу навчання та з нагоди святкування Дня працівників освіти нагороджено спільними Почесними грамотами голови районної ради та заступника голови райдержадміністрації.


 

На сайті

На даний момент 18 гостей на сайті

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!