Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


ДО УВАГИ!

30.10.2020

З метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та у зв'язку з установленням карантину відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641 (зі змінами) “Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” управлінням соціального захисту населення Вовчанської районної державної адміністрації  прийом громадян здійснюється тільки за попереднім записом.

Детальніше...

 

Річниця визволення України від нацистських загарбників

28.10.2020

28 жовтня з нагоди 76-ї річниці визволення України від нацистських загарбників відбулася траурна хода з покладанням квітів до пам’ятника загиблим воїнам. В заході взяли участь заступник голови Вовчанської районної ради Ольга Камінська, заступник голови Вовчанської районної державної адміністрації Кирило Оксень, ветерани війни та праці, представники трудових колективів.

Детальніше...

 

Сесія Вовчанської районної ради

23.10.2020

23 жовтня 2020 року під головуванням голови Вовчанської районної ради Анатолія Степанця, відбулася L (п’ятдесята) позачергова сесія Вовчанської районної ради VІІ скликання. В роботі пленарного засідання взяли участь заступник голови Вовчанської районної державної адміністрації Кирило Оксень, працівники райдержадміністрації, керівники комунальних підприємств, голови територіальних громад району, представники засобів масової інформації, працівники секретаріату районної ради.

Детальніше...

 

Навчання для осіб з інвалідністю

21.10.20

За інформацією Благодійної організації «Благодійний фонд «Харків з тобою»  проводить навчання осіб з інвалідністю 1 та 2 груп по зору, з порушенням   опорно-рухового апарату операторів – телефоністів для роботи на «Гарячих  лініях».

Проводиться навчання третьої групи слухачів.

Базова програма навчання «Acoustic UA: Бачити розмовою» складається з напрямків:

Детальніше...

 

Заступник голови Вовчанської районної ради Ольга Камінська 20 жовтня 2020 року підписала розпорядження "Про скликання L (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VІI скликання"

Детальніше...

 

Вітання зі святами

Приміть щирі вітання зі святами-

Днем захисника України, Покровою Пресвятої Богородиці

та з Днем українського козацтва!!!

День захисника України поєднує справжніх чоловіків - чесних, сильних і мужніх, готових взяти на себе відповідальність не тільки за власну родину, але і за свою справу, за свою Батьківщину. В цей день ми з вдячністю та гордістю згадуємо героїчні постаті нашої історії, вшановуємо пам'ять тих, хто відстоював свободу і незалежність нашої держави зі зброєю в руках.

Це свято відзначається 14 жовтня — в день святої Покрови Пречистої Богородиці, одночасно з Днем українського козацтва, адже козацтво – звитяжна історія і велика гордість нашого народу, а Божа Матір вважається заступницею і покровителькою Українського козацького війська, яка оберігала і надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом.

Бажаю добра, щастя, злагоди і благополуччя кожній родині. Нехай ваші сила та мужність завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких і рідних. Міцного вам здоров’я, успіхів та надійного тилу.

Заступник голови Вовчанської районної ради        Ольга Камінська


 

Заходи з нагоди Дня захисника України.

13.10.2020

13 жовтня 2020 року відбулися урочисті заходи з нагоди Дня захисника України. Це день пам’яті і пошани всіх, хто впродовж століть боровся за свою землю і відстоював суверенітет України. У цей день ми висловлюємо подяку всім захисникам нашої Вітчизни, тим, хто вступив у смертельний двобій у Другій світовій війні, брав участь у так званих локальних воєнних конфліктах – миротворчій діяльності, учасників АТО і тих, хто несе сьогодні нелегку військову службу – мужніх нащадків козаків, які, взявши у своїх батьків звитяжний та визвольний дух, вірно стоять на варті миру та спокою держави, її територіальної цілісності.

Детальніше...

 

Сесія Вовчанської районної ради

08.10.2020

08 жовтня 2020 року під головуванням заступника голови Вовчанської районної ради Ольги Камінської, відбулася чергова XLІХ сесія Вовчанської районної ради VІІ скликання.

В роботі сесії взяли участь заступник голови Вовчанської районної державної адміністрації Кирило Оксень, начальники управлінь, відділів, служб РДА, керівники підприємств, установ, організацій та правоохоронних органів, голови територіальних громад району, представники засобів масової інформації, працівники секретаріату районної ради.

Перед початком пленарного засідання голова районної ради Анатолій Степанець та помічник Народного депутата України Дмитра Шенцева Тетяна Шевченко вручили талановитим та обдарованим учням і студентам навчальних закладів району сертифікати іменних стипендій народного депутата України Дмитра Шенцева.

Детальніше...

 

Відбулося засідання постійних депутатських комісій

06.10.2020

06 жовтня під керівництвом заступника голови Вовчанської районної ради Ольги Камінської відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій районної ради. У засіданні взяли участь заступник голови Вовчанської райдержадміністрації Кирило Оксень, спеціалісти відділів районної ради і райдержадміністрації, депутати постійних депутатських комісій з питань бюджету; з питань комунальної  власності та комунального господарства.

Детальніше...

 

Домашнє насильство

05.10.2020

Комунальна установа «Кризовий соціальний центр для жінок»

23 лютого 2017 року Харківською обласною радою створено КУ «Кризовий соціальний центр для жінок» (далі – Центр) є спеціальною соціальною установою для тимчасового перебування жінок (у тому числі матерів з дітьми), що потрапили у важку життєву ситуацію  та потребують допомоги.

Центр здійснює свою діяльність без розголошення інформації про своє місцезнаходження та без розміщення вивіски на приміщенні (будівлі, споруді чи інше), в якому він знаходиться.

Детальніше...

 

Вітання освітянам з нагоди професійного свята

Шановні вчителі, працівники та ветерани освітянської ниви!

Щиро і сердечно вітаю вас із професійним святом –  Днем працівників освіти, яке об'єднує всіх тих, хто відкриває нам двері у квітучий сад знань, науки, мудрості.

Діти - майбутнє держави. І саме ви невтомно і наполегливо плекаєте це майбутнє - молоде покоління свідомих, талановитих громадян нашої країни. Ви несете людям добро, вам вірять, до вашої думки прислухаються, у вас вчаться.

Нехай ваша щоденна самовіддана праця примножить добро у світі, буде легкою і радісною від щедрої любові до вихованців та колег, повниться світлою вірою у свої сили, знання і високе призначення на землі – бути Вчителем!

Бажаю Вам здійснення найзаповітніших мрій, щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок. Нехай Вам завжди всміхається доля, на довгих стежинах життєвої ниви нехай супроводжує вас віра й наснага, надія і людська повага.

Заступник голови Вовчанської районної ради                     Ольга Камінська


 
Більше статтей...

На сайті

На даний момент 19 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація