Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Відбувся виїзний прийом громадян

27.02.2020

26 лютого 2020 року голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець здійснив виїзний прийом на території Білоколодязької та Юрченківської громад. На заході були присутні голови, депутатський корпус та мешканці громад.

До голови районної ради звернулись селяни з наболілими питаннями, що стосуються: ремонту доріг, транспортного сполучення з районним центром, вирубки порослі та аварійних дерев уздовж доріг, а також перспектив медичного обслуговування жителів села. Зокрема, до голови районної ради звернулись мешканці селища Білий Колодязь з проханням залишити працювати медсестру, яку було звільнено за віком. Селищна рада готова компенсувати витрати на утримання медичної сестри. Ще одне питання стосувалось ремонту Білоколодязького ліцею.

Детальніше...

 

Державна служба геології та надр України запустила Інвестиційний атлас надрокористувача

Його створили спільно із ДНВП «Геоінформ України», НАК «Надра України», ДГП «Укргеофізика» та УкрДГРІ. Наразі до Атласу увійшли 85 об’єктів, їх розподілено по шістьох кошиках – за видами корисних копалин.

Інвестиційний атлас надрокористувача – один із елементів загальної урядової політики відкритих дверей, яка спрямована на залучення інвесторів, у тому числі й іноземних, для розвитку ресурсного потенціалу нашої держави.

Детальніше...

 

Соціальний проект

«Ти можеш усе! Можливості безмежні»

Мінсоцполітики разом з Громадською організацією «Прометеус»  та Асоціацією «Інформаційні технології України» підписали Меморандум  про співпрацю та презентують соціальний проект «Ти можеш усе! Можливості безмежні».

Меморандум підписано з метою об’єднання зусиль, спрямованих на реалізацію Програми діяльності Кабінету Міністрів України в рамках цілей Мінсоцполітики у сфері підвищення якості навчання людей з інвалідністю і сприяння їх подальшому працевлаштуванні в ІТ- компанії.

Детальніше...

 

День пам’яті

20.02.2020

20 лютого 2020 року з нагоди Дня вшанування Героїв Небесної Сотні відбулася урочисто-траурна хода з покладанням квітів до пам’ятного знаку учасникам АТО на Сході України. В заходах взяли участь керуючий справами виконавчого апарату, керівник секретаріату Вовчанської районної ради Круподеря С.П., керівник апарату Вовчанської районної державної адміністрації Гайворонська С.Г., працівники райдержадміністрації, районної ради, представники районних громадських організацій, трудових колективів, молодь.

20 лютого ми відзначаємо пам’ятну скорботну дату – День Героїв Небесної Сотні, вшановуємо відвагу, силу духу і стійкість громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права людини, європейське майбутнє України.

Хвилиною мовчання присутні вшанували усіх загиблих Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Протоієрей Свято-Жено-Мироносицького храму Іван Ярославович  Остапович провів поминальну панахіду за загиблими.


 

Відбулося засідання постійних депутатських комісій

18.02.2020

18 лютого 2020 року під головуванням голови Вовчанської районної ради А.В.Степанця відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій районної ради.

Детальніше...

 

17 лютого 2020 року голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець підписав розпорядження "Про скликання XLІV сесії Вовчанської районної ради VІI скликання"

17.02.2020

Детальніше...

 

14 лютого 2020 року голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець підписав розпорядження "Про скликання XLІIІ (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VІI скликання"

14.02.2020

 

Детальніше...

 

Траурний мітинг з нагоди 31- річниці з дня виведення обмеженого контингенту військ з Афганістану

14.02.2020

 

14 лютого 2020 року у м.Вовчанськ відзначили 31-у річницю з дня виводу обмеженого контингенту військ з Афганістану. В урочисто-траурному мітингу, який відбувся біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам, взяли участь воїни-афганці та учасники АТО, заступник голови Вовчанської районної ради Ольга Камінська, заступник голови Вовчанської райдержадміністрації Наталія Гордієнко, представники трудових і учнівських колективів та громадськість. Присутні на мітингу згадали, що тисячі українців пройшли це жорстоке випробування, багато з яких загинули або залишилися інвалідами. Серед тих, хто загинув, - чотири жителя Вовчанського району: Василь Галич, Олександр Лобанов, Микола Соловйов та Леонід Тройченко. Вічна пам'ять про них назавжди зилишиться в серцях нащадків.

Детальніше...

 

Виїзний прийом Анатолія Степанця у Варварівській громаді

13.02.2020

13 лютого 2020 року голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець здійснив виїзний прийом на території Варварівської громади. У заході взяли участь Варварівський сільський голова Ірина Шевченко, депутат районної ради Надія Чередниченко, депутати сільської ради та місцеві мешканці. Одним з головних питань, які були порушені під час прийому, стало питання ремонту Варварівського ліцею. Вчителі та батьки учнів звернули увагу голови районної ради на незадовільний стан будівлі ліцею (тріщини в стінах, аварійні ділянки на покрівлі, неробочі вбиральні, неякісна система опалення та інше), що суттєво перешкоджає нормальному навчальному процесу. Також місцеві жителі поскаржились А.Степанцю на високу ціну на дрова, які завозяться до них для опалення житлових будинків.

Детальніше...

 

Виїзний прийом Анатолія Степанця у Пільнянській громаді

11.02.2020

11 лютого 2020 року голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець здійснив виїзний прийом на території Пільнянської громади. Прийом відбувся за участю Пільнянського сільського голови Ольги Комих, депутатів сільської ради та мешканців с.Пільна. До голови районної ради звернулись селяни з наболілими питаннями, що стосуються: ремонту доріг, транспортного сполучення з районним центром, вирубки порослі та аварійних дерев уздовж доріг, а також перспектив медичного обслуговування жителів села.

Детальніше...

 

Урочистості з нагоди 77-ї річниці визволення Вовчанщини від нацистських загарбників

10.02.2020

10 лютого 2020 року в м.Вовчаньск відбулись урочисті заходи з нагоди 77-ї річниці визволення міста та частини Вовчанського району від нацистських загарбників. Це особлива подія для усіх поколінь Вовчанського краю, адже починаючи з лютого 1943 року було розпочате остаточне визволення від ворога нашої рідної землі. Біля пам'ятника загиблим воїнам у центрі м.Вовчанська зібралися ветерани війни, керівники району, депутати різних рівней, представники трудових та учнівських колективів, громадськість. На знак пошани всім, хто захищав Вовчанщину від нацистів, до пам’ятника поклали квіти народний депутат України Дмитро Шенцев, голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець,  заступник голови Вовчанської районної держадміністрації Наталія Гордієнко, ветерани війни, жителі міста.

Детальніше...

 
Більше статтей...

На сайті

На даний момент 47 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація