Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


У Білоколодязькому ліцеї створені комфортні умови для навчання та відпочинку дітей

05.11.2019

5 листопада 2019 року в селищі Білий Колодязь відбулася презентація  мініпроєкту "Затишний двір - запорука добробуту" (облаштування огорожі  території  КЗ «Білоколодязький ліцей» Вовчанської районної ради Харківської області), реалізованого в рамках районного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом». В урочистих  заходах  взяли участь  голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, заступник начальника відділу освіти Вовчанської райдержадміністрації Людмила Шмакова, Білоколодязький селищний голова Володимир Сердечний, педагогічний та учнівський колективи ліцею, члени ініціативної групи і громадськість. Завдяки реалізації даного проєкту створені безпечні та комфортні умови для перебування дітей на шкільному подвір’ї, забезпечені умови для збереження наявного обладнання.

Детальніше ...

 

УВАГА! ВІРУСНІ ЗАХВОРЮВАННЯ!

01.11.2019

До уваги мешканців Вовчанського району!

У Харківській області виявлені факти захворювання громадян на такі небезпечні вірусні захворювання, як менінгіт, кір і дифтерія. У зв'язку з цим надаємо для ознайомлення основну інформацію, яку треба знати про вказані хвороби.

МЕНІНГІТ (вкладення)

КІР (вкладення)

ДИФТЕРІЯ (вкладення)

 

Урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери

01.11.2019

Напередодні професійного свята - Дня працівників соціальної сфери у Вовчанську пройшли урочистості. На святковий захід запросили представників управління соціального захисту населення райдержадміністрації, районного відділу Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області, територіального центру соціального обслуговування, геріатричного пансіонату, спецбудинку-інтернату для осіб похилого віку, районної філії Харківського обласного центру зайнятості. До присутніх на заході з вітальним словом звернулись заступник голови Вовчанської районної ради Ольга Камінська та заступник голови Вовчанської райдержадміністрації Наталія Гордієнко. Вони високо оцінили роботу працівників соціальної сфери і побажали міцного здоров'я, наснаги і невичерпної енергії для виконання своїх професійних обов'язків, а також добробуту, домашнього затишку і щастя в родині.

Детальніше ...

 

Привітання з Днем працівника соціальної сфери

01.11.2019

Шановні працівники соціальної сфери!

У першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери. Це свято працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин. Соціальному працівнику доводиться стикатися з різними сферами життя людини і суспільства, допомагаючи громадянам долати складні життєві обставини і захищати свої соціальні права.  День працівника соціальної сфери - це професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов'язку, а й за велінням совісті та покликом душі. Саме ви, працівники установ соціального спрямування, щодня даруюєте людям надію на краще, вчасно подаєте руку допомоги тим, хто цього потребує. Вашу чуйність відчувають широкі верстви населення і, насамперед, пенсіонери та інваліди, діти-сироти, малозабезпечені та багатодітні сім’ї, безробітні громадяни. Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.

Щиро дякую Вам за сумлінну працю і вірю: ми з вами єдині у прагненні соціальної справедливості, людяності, добра, у бажанні, щоб мешканці Вовчанського району мали гідну роботу та гідне життя. Ваша праця скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла. Переконаний, що вам вистачить снаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашого району, соціального захисту тих, хто його потребує. Зичу вам міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів, невтомного творчого пошуку, подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення.Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини. Висловлюючи безмежну вдячність за ваші подвижницькі зусилля, не маю сумніву, що вони будуть подвоєні у ході реалізації масштабних соціальних програм, зігріті співчуттям і любов’ю до ближнього.Хай невичерпною буде чиста криниця ваших душ, а заслужена шана додасть сил і наснаги на нові здобутки у справі, яка перетворилася на вашу нелегку, але щасливу долю.Щиросердно бажаю вам, вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя та невичерпної життєвої енергії!

Голова Вовчанської районної ради .........................................Анатолій Степанець

 

Вовчанська школа №6 презентувала мініпроєкт "Мріємо, працюємо - школу облаштуємо!"

31.10.2019

31 жовтня 2019 року в Вовчанській загальноосвітній школі №6 відбулась презентація мініпроєкту "Мріємо, працюємо - школу облаштуємо!", який став переможцем обласного конкурсу "Разом в майбутнє". На святковий захід до школи завітали керуючий справами виконавчого апарату Харківської обласної ради, член Конкурсного комітету обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад "Разом в майбутнє" Сергій Клименко, депутат Харківської обласної ради Віталій Панов, голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, заступник голови Вовчанської райдержадміністрації Наталія Гордієнко, начальник відділу освіти Вовчанської райдержадміністрації Андрій Бережний, директор, вчителі, учні школи №6 і громадськість.

Детальніше ...

 

У Вовчанську урочисто відкрили відремонтовану районну поліклініку

31.10.2019

31 жовтня 2019 року у м.Вовчанськ урочисто відкрили оновлену районну поліклініку, реконструкція якої відбулась завдяки підтримки німецького фонду розвитку "GIZ" та співфінансування з Харківського обласного і Вовчанського районного бюджетів. У церемонії відкриття взяли участь заступник голови Харківської обласної держадміністрації Вадим Данієлян, керуючий справами виконавчого апарату Харківської обласної ради Сергій Клименко, менеджер проекту розвитку соціальної інфраструктури України німецького фонду "GIZ" в Україні Рене фон Прондцинскі, голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації Віталій Мірошник, депутати Харківської обласної ради Віталій Панов, Сергій Пієв та Олександр Антоненко, директор КНП "Вовчанська районна лікарня" Костянтин Тищенко, голови міської, селищних та сільських рад, медичні працівники, представники  трудових та учнівських колективів.

Детальніше ...

 

Урочистості з нагоди 75-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників

28.10.2019

З нагоди 75-ї річниці визволення України від німецько-фашитських загарбників у Вовчанську пройшли урочисті збори. В залі Вовчанського районного будинку культури зібрались ветерани війни та праці, представники трудових колективів, учнівська молодь. До присутніх на зборах звернулись заступник голови Вовчанської районної державної адміністрації Наталія Гордієнко і керівник секретаріату Вовчанської районної ради Сергій Круподеря. Вони відзначили, що день визволення України від фашистської навали - це особливий день, адже заради миру і спокою на рідній землі мільйони воїнів поклали своє життя. Завдяки мужності і вірності своєму народові герої Другої світової війни здобули перемогу та подарували всім нащадкам світле майбутнє.

Детальніше ...

 

Вітання з 75 річницею визволення України від німецько-фашитських загарбників

28.10.2019

Шановні ветерани Другої світової війни, жителі Вовчанського району!

28 жовтня 2019 року ми відзначаємо 75 річницю з дня визволення України від фашистських окупантів. Далекої осені 1944 року український народ у кривавій боротьбі відстояв мир і спокій на рідній землі, поборовши жорстокого ворога. Ціна, яку заплатили українці за перемогу, була дуже високою: мільйони наших співвітчизників полягли в боях за Україну, тисячі мирних громадян загинули від рук фашистів, які знищували все на своєму шляху. На жаль, поруч з нами все менше і менше учасників і свідків тієї страшної війни. Нині на Вовчанщині проживають 26 учасників бойових дій, 303 учасники війни та 2691 дитина війни. І ми маємо низько вклонитись кожному з них, дякуючи за мирне небо над головою і подароване світле майбутнє. Особливі слова подяки тим, хто не пошкодував свого життя заради миру в Україні, хто безстрашно і наполегливо йшов у бій крізь біль та вогонь, виборюючи свободу Батьківщини. Нехай земля береже їх прах, а кращою пам'яттю про них буде мирне світле майбутнє України. Дорогі ветерани! З нагоди 75 річниці визволення рідної землі від фашистського ворога прийміть щирі побажання міцного здоров’я, наснаги, родинного затишку і благополуччя. І нехай над усіма нами завжди буде чисте синє небо, під яким ростуть щасливі діти, а згадка про страшну війну стане сторінкою історії, яка вже ніколи не повториться!

Голова Вовчанської районної ради ..................................................Анатолій Степанець

 

Пільна відсвяткувала День села

28.10.2019

26 жовтня 2019 року у с.Пільна відсвяткувала День села. На свято зібрались майже всі селяни, а разом з ними і жителі сусіднього с.Українського. З привітаннями з нагоди свята до учасників заходу звернулися голова сільської ради Ольга Комих, депутат обласної ради Олег Супрун, депутати районної ради Віктор Пієв та Валерій Чупіс. Привітання громаді та святковий подарунок -  безкоштовну роботу надувної гірки для малечі адресував і народний депутат України Дмитро Шенцев, від імені якого мешканців Пільної з Днем села привітала керівник його громадської приймальні  Тетяна Шевченко.

Детальніше ...

 

Новоолександрівська громада презентувала мініпроєкт "Розбудуємо громаду разом"

24.10.2019

У с.Новоолександрівка 24 жовтня 2019 року відбулося урочисте відкриття мініпроєкту - переможця районного конкурсу «Розбудуємо громаду разом». Результатом реалізації проєкту під назвою «Там, де музика грає – все село гуляє» стало створення літньої сцени та облаштування прилеглої території тротуарною плиткою. Участь в урочистих заходах взяли голова Вовчанської районної ради Анатолїй Степанець, голова Новоолександрівської ради Галина Здор, депутати сільської ради та представники громади. Завдяки реалізації мініпроєкту громада отримала осучаснену териіторію для проведення культурно-масових заходів у весняно-літній період.

Детальніше ...

 

Запрошення взяти участь у Міжнародній культурно-освітній поїздці «Європейська співдружність»

22.10.2019

До уваги керівників органів місцевого самоврядування, медичних, лікувально-профілактичних, освітніх, навчальних закладів, ЗМІ, інших організацій та установ соціального і гуманітарного напрямку. Міністерство культури України листом від 04.09.2019 № 1177/19-2/15-19 пропонує взяти участь у Міжнародній культурно-освітній поїздці «Європейська співдружність», що відбудеться з 23 квітня до 01 травня 2020 року до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу.  Умови участі та програма поїздки викладені у додатку до листа.

 
Більше статтей...

На сайті

На даний момент 43 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація