Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Сесія Вовчанської районної ради

19.11.2019

19 листопада 2019 року відбулась XL (позачергова) сесія Вовчанської районної ради VII скликання. Участь у засіданні взяли голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець та голова Вовчанської райдержадміністрації Віталій Мірошник. Основним питанням порядку денного було внесення змін до рішення XXXII  сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 13.12.2018 № 1002-VII "Про районний бюджет на 2019 рік".

Депутати заслухали доповідь начальника фінансового управління райдержадміністрації Жанни Усманової, в якій були визначені заходи щодо перерозподілу асигнувань районного бюджету в межах затвердженого обсягу, зокрема, створення лімітних призначень на виконання заходів районної Програми підтримки комунального некомерційного підприємства "Вовчанська районна лікарня"  на 2019-2020 роки для придбання препарату інсулін.

Детальніше ...

 

Звіт голови Вовчанської районної ради про свою діяльність з листопада 2018 року по листопад 2019 року

18.11.2019


 

 

Звіт голови Вовчанської районної ради Степанця Анатолія Вікторовича про свою діяльність з листопада 2018 року по листопад 2019 року
(для ознайомлення)

 

Вітання з професійним святом

17.11.2019

Шановні працівники сільського господарства!


Сердечно вітаю вас із професійним святом.

Відзначення Дня працівників сільського господарства - це визнання державою звитяжної хліборобської праці, це хвала працьовитим селянам, які знають справжню ціну хлібу!
Аграрний сектор економіки Вовчанського району є базовим і разом з іншими складає основу життя та добробуту наших громадян.
Завдяки вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років дають можливість пишатися. Нарощування обсягів виробництва зерна, іншої продукції поєднуються з поступовим підвищенням їх конкурентоспроможності, безперебійним задоволенням потреб харчової і переробної промисловості у сировині. Саме завдяки сільським трудівникам полиці наших магазинів все більше і більше наповнюються високоякісними українськими продуктами, а в кожній українській оселі є і хліб, і до хліба.
Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо Вовчанщини і рідної України. Хай обходять вас стороною природні стихії, нових вам звершень в такій важливій справі хліборобства. Всім сім'ям родинного затишку, щастя, благополуччя та доброго здоров'я на довгі роки!

Голова Вовчанської районної ради                                                          А.В.Степанець
 

15 листопада 2019 року голова Вовчанської районної ради А.В.Степанець підписав розпорядження "Про скликання XLІ сесії Вовчанської районної ради VІI скликання"

15.11.2019

Детальніше ...

 

13 листопада 2019 року голова Вовчанської районної ради А.В.Степанець підписав розпорядження "Про скликання ХL (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VІI скликання"

13.11.2019

Детальніше ...

 

Нарада з питань децентралізації влади та реформи місцевого самоврядування в Україні

13.11.2019

13 листопада 2019 року відбулась  робоча нарада з головами місцевих рад Вовчанського району, яку провели голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець і голова Вовчанської райдержадміністрації Віталій Мірошник. Під час наради обговорювались питання децентралізації влади та реформи місцевого самоврядування в Україні, а також перспективи проведення реформи місцевого самоврядування  в  Харківській   області.  Пропозиції щодо поділу Харківщини на декілька об'єднаних районів, який передбачається цією реформою, мають в своїй основі аналіз стану соціально-економічної активності існуючих 27 районів та 7 міст обласного значення.

Детальніше ...

 

Вітання з нагоди професійного свята

08.11.2019

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята, яке в Україні відзначається 9 листопада.

Культура і мистецтво — це справжні скарби для кожної держави. Культура робить людину особистістю, робить нас неповторними, несхожими на інших. Це саме те, що вирізняє наш народ серед інших та робить його єдиним і неповторним.

Ваша нива завжди встелена добрими плодами, новими здобутками і високими досягненнями. Завдяки вам, працівникам закладів культури та майстрам народного мистецтва, ми маємо нагоду спілкуватися з дивовижним світом краси, долучатися до невичерпних джерел духовності та людської мудрості.

Тож нехай культура зміцнює і гуртує нашу Вовчанщину для утвердження заможної і духовно багатої України.

Нехай втілюються у життя всі ваші мрії та сподівання, а гармонія і краса, яку ви творите, наповнюють наші серця в ім’я миру, злагоди і любові!

Голова Вовчанської районної ради  ............................................... Анатолій Степанець

 

У Білоколодязькому ліцеї створені комфортні умови для навчання та відпочинку дітей

05.11.2019

5 листопада 2019 року в селищі Білий Колодязь відбулася презентація  мініпроєкту "Затишний двір - запорука добробуту" (облаштування огорожі  території  КЗ «Білоколодязький ліцей» Вовчанської районної ради Харківської області), реалізованого в рамках районного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом». В урочистих  заходах  взяли участь  голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, заступник начальника відділу освіти Вовчанської райдержадміністрації Людмила Шмакова, Білоколодязький селищний голова Володимир Сердечний, педагогічний та учнівський колективи ліцею, члени ініціативної групи і громадськість. Завдяки реалізації даного проєкту створені безпечні та комфортні умови для перебування дітей на шкільному подвір’ї, забезпечені умови для збереження наявного обладнання.

Детальніше ...

 

УВАГА! ВІРУСНІ ЗАХВОРЮВАННЯ!

01.11.2019

До уваги мешканців Вовчанського району!

У Харківській області виявлені факти захворювання громадян на такі небезпечні вірусні захворювання, як менінгіт, кір і дифтерія. У зв'язку з цим надаємо для ознайомлення основну інформацію, яку треба знати про вказані хвороби.

МЕНІНГІТ (вкладення)

КІР (вкладення)

ДИФТЕРІЯ (вкладення)

 

Урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери

01.11.2019

Напередодні професійного свята - Дня працівників соціальної сфери у Вовчанську пройшли урочистості. На святковий захід запросили представників управління соціального захисту населення райдержадміністрації, районного відділу Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області, територіального центру соціального обслуговування, геріатричного пансіонату, спецбудинку-інтернату для осіб похилого віку, районної філії Харківського обласного центру зайнятості. До присутніх на заході з вітальним словом звернулись заступник голови Вовчанської районної ради Ольга Камінська та заступник голови Вовчанської райдержадміністрації Наталія Гордієнко. Вони високо оцінили роботу працівників соціальної сфери і побажали міцного здоров'я, наснаги і невичерпної енергії для виконання своїх професійних обов'язків, а також добробуту, домашнього затишку і щастя в родині.

Детальніше ...

 

Привітання з Днем працівника соціальної сфери

01.11.2019

Шановні працівники соціальної сфери!

У першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери. Це свято працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин. Соціальному працівнику доводиться стикатися з різними сферами життя людини і суспільства, допомагаючи громадянам долати складні життєві обставини і захищати свої соціальні права.  День працівника соціальної сфери - це професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов'язку, а й за велінням совісті та покликом душі. Саме ви, працівники установ соціального спрямування, щодня даруюєте людям надію на краще, вчасно подаєте руку допомоги тим, хто цього потребує. Вашу чуйність відчувають широкі верстви населення і, насамперед, пенсіонери та інваліди, діти-сироти, малозабезпечені та багатодітні сім’ї, безробітні громадяни. Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.

Щиро дякую Вам за сумлінну працю і вірю: ми з вами єдині у прагненні соціальної справедливості, людяності, добра, у бажанні, щоб мешканці Вовчанського району мали гідну роботу та гідне життя. Ваша праця скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла. Переконаний, що вам вистачить снаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашого району, соціального захисту тих, хто його потребує. Зичу вам міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів, невтомного творчого пошуку, подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення.Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини. Висловлюючи безмежну вдячність за ваші подвижницькі зусилля, не маю сумніву, що вони будуть подвоєні у ході реалізації масштабних соціальних програм, зігріті співчуттям і любов’ю до ближнього.Хай невичерпною буде чиста криниця ваших душ, а заслужена шана додасть сил і наснаги на нові здобутки у справі, яка перетворилася на вашу нелегку, але щасливу долю.Щиросердно бажаю вам, вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя та невичерпної життєвої енергії!

Голова Вовчанської районної ради .........................................Анатолій Степанець

 
Більше статтей...

На сайті

На даний момент 19 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація