Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Реалізація міні-проектів у Вовчанському районі

20.08.2019

Територіальні громади Вовчанського району проводять роботи по   реалізації   міні-проектів, які стали переможцями обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» в 2019 році.

Дві територіальні громади Пільнянська та Юрченківська завершили роботи  та презентували свої міні-проекти.

В селах  Пільна та Українське створені сприятливі умови для організації дозвілля дітей та розвитку фізичної культури, а саме - облаштовано два ігрових майданчики.Детальніше ...

 

День села відсвяткували в Юрченковому

17.08.2019

17 серпня 2019 року мешканці та гості с.Юрченкове взяли участь у проведенні Дня села. Свято – це завжди радість, позитивні емоції та гарний настрій, воно поєднує людей різного віку та роду діяльності, які разом живуть на одній квітучій землі та створюють своє майбутнє в рідному селі.  Спочатку всіх односельців та гостей свята урочисто привітав сільський голова Сергій Бондаренко, він щиро подякував мешканцям Юрченкового за відданість рідному селу, за любов до землі, яка з року в рік стає краще завдяки працьовитим селянам і реалізації сучасних соціальних проектів за підтримки районної та обласної влади.  Зі словами вітання до мешканців громади також звернулись гості свята – голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, народний депутат України Дмитро Шенцев та депутат Харківської обласної ради Олег Супрун. Вони подякували селянам за їх благородну працю, за бажання зробити село Юрченкове квітучим і розвиненим населеним пунктом, яким можна пишатися.

 

 

Детальніше ...

 

16 серпня 2019 року заступник голови Вовчанської районної ради підписав розпорядження "Про скликання ХХXVІІІ (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VІI скликання"

 

Детальніше ...

 

12 серпня 2019 року заступник голови Вовчанської районної ради підписав розпорядження «Про скасування розпорядження голови районної ради від 09.08.2019 р. № 7«Про скликання ХХXVІІІ (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VІI скликання»

Детальніше ...

 

09 серпня 2019 року голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження «Про скликання ХХХVІІІ (позачергової) сесії VІІ скликання»

Детальніше ...

 

Нарада з питань підготовки підприємств та установ району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 роки

6.08.2019

06 серпня в райдержадміністрації відбулася нарада з керівниками підприємств, установ, організацій району, структурних підрозділів райдержадміністрації, головами місцевих рад Вовчанського району. В нараді взяв участь голова районної ради Анатолій Степанець.

Детальніше ...

 

Сесія Вовчанської районної ради

01.08.2019

01 серпня під головуванням голови районної ради А.В.Степанця, відбулася чергова сесія Вовчанської районної ради VІІ скликання. В роботі сесії взяли участь голова Вовчанської РДА В.М.Мірошник, начальники управлінь, відділів, служб та  секторів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій та правоохоронних органів, голови територіальних громад району, представники засобів масової інформації, працівники секретаріату районної ради.

Детальніше...

 

Засідання постійних депутатських комісій

30.07.2019

30 липня відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій районної ради, яке провів голова районної ради Анатолій Степанець. В роботі засідання взяв участь голова райдержадміністрації Віталій Мірошник.

Детальніше ...

 

Управління соціального захисту населення інформує

29.07.2019

Прес-анонс «Проти дій торгівлі людьми».

Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми.


 

Засідання постійних депутатських комісій

26.07.2019

26 липня під головуванням голови Вовчанської районної ради А.В.Степанця відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій районної ради.


На засіданні депутатами було розглянуто проєкти рішень про внесення змін до Програми допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді та призову громадян України на строкову військову службу та до районного бюджету на 2019 рік.

Також, розглянуто питання про призначення керівника комунального підприємства «Вовчанське автотранспортне підприємство» та про присвоєння звання «Почесний громадянин Вовчанського району в 2019 році» та інші питання.

Членами постійних комісій районної ради запропоновано розглянуті проєкти рішень винести на сесію районної ради.


 

Я МАЮ ПРАВО !

19.07.2019

В рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» Міністерство юстиції спільно з Центральною виборчою комісією розпочинає новий етап всеукраїнської правопросвітницької кампанії «Я маю право голосу». Пам'ятка виборця,     Плакат


 
Більше статтей...

На сайті

На даний момент 38 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація