Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Відбулося засідання постійних депутатських комісій

02.10.2020

02 жовтня під керівництвом заступника голови Вовчанської районної ради Ольги Камінської відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій районної ради. У засіданні взяли участь заступник голови Вовчанської райдержадміністрації Кирило Оксень, спеціалісти відділів районної ради і райдержадміністрації, депутати постійних депутатських комісій з питань агропромислового розвитку, екології, земельних відносин та використання природних ресурсів; з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики; з  питань соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та гуманітарних питань.

Детальніше...

 

Заходи з нагоди Дня працівників освіти

01.10.2020

Традиційно у першу неділю жовтня працівники освіти відзначатимуть професійне свято. День вчителя вже давно став знаком всенародної шани і вдячності до тих, хто сходинка за сходинкою супроводжує дитину на її життєвому шляху, відкриває захоплюючий світ знань, допомагає мудрою порадою та радіє за успіхи своїх вихованців.

01 жовтня відбулися заходи з нагоди Дня працівників освіти, в яких взяли участь голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, заступник голови районної державної адміністрації Кирило Оксень, педагогічні працівники закладів освіти району.

Детальніше...

 

1 жовтня Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана

Дорогі наші ветерани, представники старшого покоління!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.

Цей день – символ єдності поколінь, чудова можливість сказати теплі слова вдячності батькам, ветеранам війни, праці, пенсіонерам за вклад в розвиток району, за багаторічну добросовісну працю, доброту та мудрість.

Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося вам пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя. Бути вашими послідовниками – велика честь і відповідальність. Ваша праця, подвиг, ставлення до людей – це приклад для наслідування сучасній молоді.

Нехай осіння пора, в яку ви вступили, буде світлою й ласкавою, сповненою душевним теплом, увагою і турботою близьких!

Довгих і щасливих вам років життя! Будьте здорові, радійте успіхам дітей та онуків! Миру вам, оптимізму і благополуччя!

Заступник голови Вовчанської районної ради                                     Ольга Камінська


 

 

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек

Шановні працівники бібліотек району!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди

Всеукраїнського дня бібліотек!

В цей день професійного свята наше суспільство віддає данину шани подвижникам бібліотечної справи, людям, які присвятили своє життя служінню народу, книзі, знанням.

Бібліотекарі – справжні помічники та порадники на шляху до вершин знань і мудрості народу, вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і непізнаного. Саме ви, бібліотекарі, допомагаєте читачам бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу.

Бажаю вам, шановні працівники бібліотек, творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра, успіхів у вашій благородній просвітницькій справі і багато вдумливих, допитливих, розумних, талановитих і добрих серцем читачів.

Голова Вовчанської районної ради               Анатолій Степанець


 

В селищі Білий Колодязь презентовано мініпроєкт районного конкурсу «Розбудуємо громаду разом»

29.09.20

28 вересня 2020 року ініціативна група селища Білий Колодязь презентувала мініпроєкт, реалізований в рамках районного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом» «З щасливим дитинством - в успішне майбутнє» (облаштування дитячого ігрового майданчика на території Комунального закладу "Білоколодязький ліцей Вовчанської районної ради Харківської області")».

В заходах взяли участь голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, голова Білоколодязької селищної ради Володимир Сердечний, депутат Вовчанської районної ради, начальник відділу освіти, культури та спорту Вовчанської РДА Андрій Бережний, члени ініціативної групи та громадськість.

Детальніше...

 

27 вересня своє професійне свято відзначають вихователі та працівники дошкільних закладів –люди, які присвятили своє життя роботі з дітьми.

З нагоди свята вітаю всіх вихователів та працівників дошкільних закладів Вовчанщини з професійним святом -

Всеукраїнським Днем дошкілля!

Дошкільний вік - особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, в цьому віці формується особистість і закладаються основи здоров'я.

Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху - не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє. Той фундамент, який закладається з самого дитинства, служить  опорою і основою в подальшому житті.

Від мудрості, педагогічної майстерності, турботливості, уваги, розуміння вихователів та їх помічників залежить щасливе дитинство і подальша доля кожного вихованця.

Щира подяка всім працівникам дошкільних закладів на території нашого району за віддане служіння улюбленій справі, самовіддачу, частку душі, яку ви щодня даруєте дітям, наполегливість і високий професіоналізм. Саме ви змалку навчаєте дітей азів самостійності, правилам поведінки у суспільстві, прищеплюєте найменшим мешканцям нашого району любов до рідного краю.

Дорогі працівники дошкільного виховання, вітаю вас зі святом, бажаю вам невичерпної енергії, краси і чарівності. Нехай життя ваше буде наповнене щастям, добробутом та натхненням,  в оселі вашій панують світло і злагода,  в серці - добро і мудрість, а в житті - достаток і удача.

Нових професійних досягнень і глибокої поваги. Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця, а доля буде щедро наповнена теплом і любов'ю.

Голова Вовчанської районної ради       Анатолій Степанець


 

Стартував прийом робіт на щорічний обласний літературний конкурс ім. О.С.Масельського

22.09.2020

До 15 жовтня 2020 року триває прийом робіт для участі в XIV обласному літературному конкурсі ім. О.С. Масельського. Оргкомітет запрошує до участі в конкурсі талановиту молодь, а також знаних літераторів, журналістів, поетів, драматургів Харківщини.

Роботи розглядаються в номінаціях «Проза», «Поезія», «Публіцистика», «Драматургія». Юні літератори (віком до 18 років) та митці (які є членами Національної спілки письменників України або Національної спілки журналістів України) подають свої поетичні, прозаїчні, драматургічні чи публіцистичні твори до номінацій «Учнівська молодь» та «Майстер слова».

Детальніше...

 

Заходи з нагоди Дня партизанської слави

22.09.2020

З нагоди Дня партизанської слави голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, заступник голови Вовчанської районної державної адміністрації Кирило Оксень, працівники районної ради та районної державної адміністрації, ветерани війни та праці поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам та вшанували хвилиною мовчання пам’ять про тих, хто віддав своє життя, захищаючи рідну землю від ворогів.

Детальніше...

 

Шановні працівники лісового господарства!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята –

Дня працівників лісу!

Ліс – не тільки унікальний і безцінний дарунок природи, прикраса рідної землі, а й запорука нашої екологічної безпеки, основа економічної стабільності країни.

Охорона лісу – високе  покликання працівників лісового господарства. Щоденна праця в усі пори року за будь-якої погоди покликана примножувати зелене багатство краю, забезпечувати екологічну безпеку людей, гармонійну взаємодію суспільства і природи.

Саме від професійної, невтомної та самовідданої праці працівників лісового господарства залежить збереження зеленого багатства, його відновлення, дбайливе і раціональне використання.

Бажаю всім працівникам лісового господарства щастя, здоров’я, та добробуту. Нових успіхів у праці, віри і наполегливості у досягненні поставленої мети. Нехай Ваша натхненна діяльність та самовіддана праця і надалі приносять радість та слугують вагомим внеском справі подальшого примноження та збереження лісових багатств.

Голова Вовчанської районної ради А.В.Степанець


 

В селищі Вільча презентовано міні-проект районного конкурсу «Розбудуємо громаду разом»

18.09.2020

18 вересня 2020 року Вільчанська територіальна громада презентувала міні-проект, реалізований в рамках районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом» "Спорт-це рух, а рух- це життя!"- встановлення вуличних тренажерів в селищі Вільча».

В заходах взяли участь голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, голова Вільчанської селищної ради Микола Лірський, члени ініціативної групи та громадськість.

Детальніше...

 

Заходи з нагоди відзначення Дня працівників лісу

18.09.2020

Щороку, в третю неділю вересня, в Україні відзначається День працівників лісу. Саме з цієї нагоди 18 вересня відбулися заходи, де голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець та заступник голови Вовчанської районної державної адміністрації К.І. Оксень, привітали представників трудового колективу Державного підприємства «Вовчанське лісове господарство» з їх професійним святом.

Детальніше...

 
Більше статтей...

На сайті

На даний момент 12 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація