Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


16 серпня 2019 року заступник голови Вовчанської районної ради підписав розпорядження "Про скликання ХХXVІІІ (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VІI скликання"

 

Детальніше ...

 

12 серпня 2019 року заступник голови Вовчанської районної ради підписав розпорядження «Про скасування розпорядження голови районної ради від 09.08.2019 р. № 7«Про скликання ХХXVІІІ (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VІI скликання»

Детальніше ...

 

09 серпня 2019 року голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження «Про скликання ХХХVІІІ (позачергової) сесії VІІ скликання»

Детальніше ...

 

Нарада з питань підготовки підприємств та установ району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 роки

6.08.2019

06 серпня в райдержадміністрації відбулася нарада з керівниками підприємств, установ, організацій району, структурних підрозділів райдержадміністрації, головами місцевих рад Вовчанського району. В нараді взяв участь голова районної ради Анатолій Степанець.

Детальніше ...

 

Сесія Вовчанської районної ради

01.08.2019

01 серпня під головуванням голови районної ради А.В.Степанця, відбулася чергова сесія Вовчанської районної ради VІІ скликання. В роботі сесії взяли участь голова Вовчанської РДА В.М.Мірошник, начальники управлінь, відділів, служб та  секторів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій та правоохоронних органів, голови територіальних громад району, представники засобів масової інформації, працівники секретаріату районної ради.

Детальніше...

 

Засідання постійних депутатських комісій

30.07.2019

30 липня відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій районної ради, яке провів голова районної ради Анатолій Степанець. В роботі засідання взяв участь голова райдержадміністрації Віталій Мірошник.

Детальніше ...

 

Управління соціального захисту населення інформує

29.07.2019

Прес-анонс «Проти дій торгівлі людьми».

Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми.


 

Засідання постійних депутатських комісій

26.07.2019

26 липня під головуванням голови Вовчанської районної ради А.В.Степанця відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій районної ради.


На засіданні депутатами було розглянуто проєкти рішень про внесення змін до Програми допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді та призову громадян України на строкову військову службу та до районного бюджету на 2019 рік.

Також, розглянуто питання про призначення керівника комунального підприємства «Вовчанське автотранспортне підприємство» та про присвоєння звання «Почесний громадянин Вовчанського району в 2019 році» та інші питання.

Членами постійних комісій районної ради запропоновано розглянуті проєкти рішень винести на сесію районної ради.


 

Я МАЮ ПРАВО !

19.07.2019

В рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» Міністерство юстиції спільно з Центральною виборчою комісією розпочинає новий етап всеукраїнської правопросвітницької кампанії «Я маю право голосу». Пам'ятка виборця,     Плакат


 

ПОВІДОМЛЕННЯ

16.07.2019

Повідомлення про намір здійснити зміну діючих тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для всіх категорій споживачів та послугу з постачання теплової енергії

Згідно ст.10 Закону України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг», ст..3 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Постанови КМУ від 01 червня 2011 року №869 (в редакції постанови КМУ від 03.04.2019 року №291) та п.2 Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої від 05.06.2018 №130 Вовчанське підприємство теплових мереж повідомляє про наміри здійснення зміни тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для всіх категорій споживачів, на послугу з постачання теплової енергії

Детальніше ...

 

День народження села відзначили в Стариці

15.07.2019

14 липня яскравим дійством стало святкування Дня села в Стариці. Люди з’їхались з різних куточків України, щоб згадати дитинство, юність, поділитись думками, розповісти про себе.

Урочистості розпочалися із теплих слів вітання односельчан та гостей свята сільським головою Наталією Морозовою, яка дякувала усім жителям за любов та вірність рідному селу, за внесок у розвиток та добробут, допомогу у благоустрої села, підтриманні порядку, за щоденну працю, завдяки якій громада живе і розцвітає.

З цією важливою подією  мешканців громади щиро вітали гості свята – голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, народний депутат України Дмитро Шенцев, Харківський обласний депутат Сергій Пієв, Вовчанський районний депутат Віктор Пієв.

Детальніше ...

 
Більше статтей...

На сайті

На даний момент 20 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація