Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Чудове свято – День народження села

15.07.2019

12 липня на святих апостолів Петра і Павла жителі Новоолександрівки святкували День рідного села.  На святкове дійство зійшлися не тільки місцеві жителі, а й  гості із сусідніх сіл, родичі з далеких міст.

День села – важлива і хвилююча подія для кожного сільського жителя. Це не просто свято, це – свідчення єдності та самоорганізованості громади.

З вітальними словами до громади звернулися голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, народний депутат України Дмитро Шенцев, Вовчанський районний депутат Віктор Пієв, Новоолександрівський сільський голова Галина Здор.

Детальніше ...

 

Петропавлівка святкує

15.07.2019

12 липня відзначають День Святих апостолів Петра і Павла. Саме цього дня Петропавлівська громада святкувала це свято. Дитячий гомін і сміх, радісні обличчя дорослих та веселий спів - в такій атмосфері відбувалося святкування.

Детальніше ...

 

Я МАЮ ПРАВО !

Міністерство юстиції України розробило покроковий алгоритм дій для споживачів житлово-комунальних послуг. Він пояснює,як захистити свої права у разі, якщо органи місцевого самоврядування не виконують рішення Уряду про перерахунок тарифів на теплопостачання та постачання гарячої води в опалювальному сезоні 2019/2020 року

Детальніше ...

 

Свято Івана Купала

6-7 липня в громадах Вовчанського району відбулося святкування дивовижного та колоритного свята Івана Купала. Воно символізує красу, молодость, очищення та народження літнього сонця.

6 липня святкували його і в Старосалтівській громаді. Біля річки Дінець зібралися жителі громади та району. Серед присутніх були і молодь, і літні люди, і сім’ї з дітьми,  усі, кому не байдужі звичаї наших пращурів, хто любить українську пісню, запальний танець і вірить у чудодійну силу папороті.

В заходах взяв участь голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, який привітав учасників дійства з цим чарівним народним святом та побажав  щоб магічний купальський вогонь надав всім сили духу в усіх добрих починаннях, щоб приніс успіх, удачу, наповнив теплом, затишком та достатком оселі, а відшукана квітка папороті ощасливила молодих палким коханням. Гарного всім настрою, щастя, здійснення всіх мрій та радості від життя.

Детальніше ...

 

04 липня 2019 року голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження «Про скликання ХХХVІІ сесії VІІ скликання»

Детальніше ...

 

ДО УВАГИ !

Керівників підприємств, установ та організацій, первинних профспілкових організаціій (представників трудових колективів) для врахування при проведенні колективних переговорів під час укладання нових або перегляду діючих колективних договорів у 2019 році

Інформуємо про те, що 14 травня 2019 року підписано Генеральну угоду про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2019 – 2021 роки (далі – Генеральна угода).

Детальніше...

 

Свято випускників Іванівської ЗОШ

01.07.2019

29 червня відбувся випускний вечір для вчорашніх одинадцятикласників Іванівської загальноосвітньої школи, на якому їм було вручено атестати про отримання середньої освіти. В святково прикрашеній школі зібрались учні школи, вчителі, батьки і рідні випускників, гості та громада села.

Хвилюючі та приємні емоції розділили з випускниками голова районної ради Анатолій Степанець, народний депутат України Дмитро Шенцев. Вони  тепло привітали юнаків і дівчат із закінченням школи. Побажали їм бути успішними, енергійними, рішучими, впевнено крокувати по життю, долаючи усі перешкоди, втілювати у життя найсміливіші задуми.

Детальніше ...

 

Випускний вечір

01.07.2019

29 червня у Вовчанському районному будинку культури відбувся випускний вечір та вручення шкільних атестатів і відзнак випускникам 2019 року Вовчанської загальноосвітньої школи №3.

З вітальним словом до випускників, їх батьків, рідних і близьких звернулися голова районної ради Анатолій Степанець, народний депутат України Дмитро Шенцев побажали випускникам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття, реалізувати власні здібності, таланти, побудувати власну успішну долю, бути гідними творцями свого життя.

Детальніше ...

 

Святкові заходи з нагоди Дня Конституції України та Дня молоді

01.07.2019

28 червня відзначають День Конституції України, і дуже символічно, що День молоді ми святкуємо разом з Днем Конституції України, бо - ці два свята  пов'язані між собою міцними нетлінними вузами, адже Конституція – найважливіший символ і атрибут суверенітету нашої країни, а молоде покоління – це її майбутнє.

З нагоди свята у місті Вовчанськ відбувся велопробіг за участю дітей, молоді, та всіх, хто підтримує активний відпочинок на велосипедах.

Детальніше ...

 

Відкриття меморіальної дошки Т. Матосьян

24.06.2019

24 червня в місті Вовчанську пройшли заходи по відкриттю меморіальної дошки світлої пам’яті почесному громадянину Вовчанського району, депутату районної ради V скликання, колишньому державному санітарному лікарю Вовчанського району Матосьян Тамари Григорівни. За роки самовідданої праці Т. Матосьян багато зробила для збереження та зміцнення здоров'я населення, забезпечення належного санітарного та епідемічного стану на території району.

Пам’ятну дошку було встановлено за ініціативою благодійної організації «Благодійний фонд «Усі разом» голова фонду Рибалко А.Я.

Детальніше ...

 

Урочистості з нагоди Дня державної служби

24.06.2019

21 червня відбулися урочисті заходи з нагоди Дня державної служби, які зібрали службовців державних установ, посадових осіб місцевого самоврядування та ветеранів державної служби.

З професійним святом державних службовців вітали заступник голови Вовчанської районної ради Ольга Камінська, голова районної державної адміністрації В.М.Мірошник, голова профспілки працівників державних установ Вовчанського району Володимир Чорнобай.

Детальніше ...

 
Більше статтей...

На сайті

На даний момент 16 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація