Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Заходи з нагоди Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні.

21.06.2019

21 червня відбулися заходи з нагоди Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні. В заходах взяли участь заступник голови Вовчанської районної ради О.В.Камінська, голова Вовчанської районної державної адміністрації В.М. Мірошник, ветерани війни та праці, керівники підприємств, установ та організацій, представники районних громадських організацій, державні службовці, молодь, трудові колективи району, які поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам у місті Вовчанську.

Детальніше ...

 

Оголошення

19.06.2019

Оголошення про Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж.


 

 

Святкування Дня медичного працівника

18.06.2019

18 червня в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня медичного працівника.

Медичний колектив району прийшли привітати заступник голови районної ради О.В.Камінська, голова районної державної адміністрації В.М.Мірошник, народний депутат України Дмитро Шенцев.

Детальніше ...

 

Пільнянська громада презентувала міні-проект обласного конкурсу «Разом в майбутнє»

 

Пріоритетним напрямком роботи Пільнянської територіальної громади є соціально-економічний розвиток  території та створення комфортних умов проживання  членів  громади.  Для надання сучасного вигляду сіл громади, рівня добробуту населення, внутрішнього психологічного комфорту та гармонії мешканці  громади, які мають активну позицію у вирішенні всіх існуючих проблем,  для залучення коштів  на благоустрій беруть участь в обласних та районних конкурсах.

Детальніше ...

 

Ювілей дитячого садка

12.06.2019

12 червня 2019 року дитячий садочок «Ромашка» села Юрченкове Вовчанського району урочисто відзначив 60-річний ювілей.

Привітати рідний садок з ювілеєм зібрались усі, хто працює, працював, виховується та виховувався в садочку.

На 60-річний ювілей до садочка завітали голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, народний депутат України Дмитро Шенцев, які привітали громаду села з урочистостями, та побажали і надалі успішного розквіту дитячому садочку, щоб завжди тут панувала радість, дитячий сміх та любов.

.

Детальніше ...

 

Засідання «круглого столу»

12.06.2019

12 червня 2019 року відбулося засідання «круглого столу», в якому взяли участь представники департаментів і управлінь обласної державної адміністрації, начальники управлінь, відділів Вовчанського, Великобурлуцького, Печенізького районів, ветеранські активісти з ради обласної ветеранської організації та Вовчанського, Великобурлуцького, Печенізького районів.

З привітним словом до присутніх звернулись голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник, голова ради обласної ветеранської організації, голова комітету ветеранів праці та дітей війни Володимир Гриневич, народний депутат України Дмитро Шенцев.

Детальніше ...

 

Управління соціального захисту населення інформує

12.06.2019

Оголошення про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства соціального спрямування, для виконання (реалізації), яких надається фінансова підтримка у 2019 році

Пріоритетні напрямки на вирішення яких мають бути розроблені програми (проекти, заходи) інститутами громадянського суспільства соціального спрямування

Регламент роботи Конкурсної комісії з розгляду конкурсних пропозицій

Додатки до Порядку відбору інститутів громадянського суспільства соціального спрямування. Додаток 1, Додаток 2, Додаток 3, Додаток 4.


 

ПОВІДОМЛЕННЯ

06.06.2019

Повідомлення про намір здійснити зміну (коригування) діючих тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для всіх категорій споживачів та послугу з централізованого опалення

Згідно ст.10 Закону України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг», ст..3 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та ст.ст.15, 20 Закону України «Про теплопостачання», посилаючись на п.8 та п.104 «Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для всіх категорій споживачів, послугу з централізованого опалення»,

Детальніше ...

 

З 1 липня набуде чинності новий Порядок розслідування нещасних випадків

05.06.2019

Постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 №337 затверджено Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, який набуде чинності 01.07.2019 р.

Документом удосконалено механізми розслідування та обліку нещасних випадків та аварій на виробництві відповідно до вимог чинного законодавства, а також урегульовано питання розслідування професійних захворювань та отруєнь на виробництві.

Детальніше...

 

Нарада з головами органів місцевого самоврядування

03.06.2019

03 червня відбулася нарада з головами місцевих рад району, в ході якої було обговорено завдання органів місцевого самоврядування в підготовці та проведення позачергових виборів до Верховної ради України та інші питання. Нарада пройшла під керівництвом голови Вовчанської районної ради Анатолія Степанця, за участю голови Вовчанської районної державної адміністрації Віталія Мірошника та народного депутата України Дмитра Шенцева.

.


 

«Свято дитинства»

31.05.2019

31 травня у Вовчанську відзначили Міжнародний день захисту дітей. З нагоди свята на міську площу завітали випускники Дитячого навчального закладу «Ясла-садок №1», Дитячого навчального закладу «Ясла - садок №2», Дитячого навчального закладу «Дитячий садок №2», Дитячого навчального закладу «Ясла-садок №7» їх вихователі, батьки та гості свята.

Детальніше...

 
Більше статтей...

На сайті

На даний момент 14 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація