Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


На конкурс міні-проектів «Розбудуємо громаду разом» подано 11 заявок

01.03.2019

Відбулося засідання конкурсного комітету районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом», на якому розглянуто інформацію про підсумки прийому заявок на участь в районному конкурсі.

.

За інформацією співголови конкурсного комітету Степанця Анатолія Вікторовича до конкурсного комітету надійшло 11 міні-проектів  на загальну суму 3534,3 тис. грн..

За номінаціями проекти розподілились наступним чином:

- Вдосконалення та покращення матеріально-технічного стану закладів освіти, охорони здоров’я, культури та соціального захисту – 3 проекти ( 27 % від зареєстрованих);

- Благоустрій територій громад – 8 проектів ( 73 %);

Відповідно до затвердженого Плану проведення районного  конкурсу,  комітетом протягом березня місяця будуть розглянуті проектні заявки та визначені переможці.

На засіданні конкурсного комітету було затверджено Методику оцінювання міні-проектів на відповідність критеріям Положення про порядок проведення районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом» в 2019 році.

Ознайомитись з Методикою можна на сайті районної ради в розділі «Районний конкурс «Розбудуємо громаду разом».


 

Сесія Вовчанської районної ради

28.02.2019

28 лютого під головуванням голови районної ради А.В.Степанця відбулася  сесія Вовчанської районної ради. В роботі сесії взяли участь голова Вовчанської РДА В.М.Мірошник, голови органів місцевого самоврядування, керівники підприємств, організацій, силових відомств, освіти та охорони здоров’я району, виконавчий апарат районної ради, начальники відділів, секторів і управлінь райдержадміністрації, представники громадськості та районних ЗМІ.

Детальніше...

 

Вовчанський відділ поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області інформує

26.02.2019

Аналітична довідка про стан забезпечення публічної безпеки і порядку на території Вовчанського району у січні-грудні 2018 року


 

Засідання постійної депутатської комісії

26.02.2019

26 лютого відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету, в якому взяли участь голова Вовчанської районної ради А.В.Степанець та голова Вовчанської районної державної адміністрації В.М.Мірошник.

На засіданні депутати заслухали звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік, розглянули зміни до районного бюджету на 2019 рік та  пропозиції щодо розподілу вільного залишку районного бюджету.

Членами постійної комісії районної ради запропоновано розглянуті проекти рішень винести на розгляд сесії районної ради.


 

День пам’яті

20.02.2019

20 лютого з нагоди Дня вшанування Героїв Небесної Сотні відбулася урочисто-траурна хода з покладанням квітів до пам’ятного знаку учасникам АТО на Сході України.

В заходах взяли участь голова Вовчанської районної ради Степанець А.В., голова Вовчанської районної державної адміністрації Мірошник В.М., працівники райдержадміністрації, районної ради, представники районних громадських організацій, трудових колективів, молодь.

Детальніше...

 

Відбулося засідання постійних депутатських комісій

20.02.2019

20 лютого під головуванням голови Вовчанської районної ради А.В.Степанця відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій районної ради.

Детальніше...

 

Шановні земляки, дорогі співвітчизники!

20.02.2017

20 лютого ми відзначаємо пам’ятну скорботну дату – День Героїв Небесної Сотні, вшановуємо відвагу, силу духу і стійкість громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права людини, європейське майбутнє України. Їх вчинок змінив хід сучасної історії України. Завдяки їх самовідданості, патріотизму, вірі в ідеали свободи та демократії наша країна отримала унікальний шанс повністю змінитися, впевнено ступити на європейський шлях розвитку.

Вшануймо пам’ять тих Героїв, які віддали своє життя за людську гідність, щасливе майбутнє свого народу.

Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у кожній домівці, не згасає віра в щасливе майбутнє нашої держави.

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

З повагою, голова районної ради    А.В.Степанець


 

Відбулося засідання постійних депутатських комісій

19.02.2019

19 лютого, в ході підготовки до чергової сесії районної ради, відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій районної ради, під головуванням голови Вовчанської районної ради А.В.Степанця.

Детальніше...

 

На Вовчанщині вшанували пам`ять воїнів-інтернаціоналістів, загиблих в Афганістані

15.02.2019

15 лютого з нагоди 30-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав відбулася урочисто-траурна хода з покладанням квітів до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам. В заходах взяли участь заступник голови Вовчанської районної ради Ольга Камінська, заступник голови Вовчанської районної державної адміністрації Наталя Гордієнко, народний депутат України Дмитро Шенцев, працівники райдержадміністрації, районної та міської ради, воїни-інтернаціоналісти, ветерани війни та праці, громадськість, молодь.

Тисячам  наших земляків судилося пройти жорстоке пекло війни. Далеко від рідної землі вони з честю виконували свій інтернаціональний обов’язок, відстоювали справедливість, захищаючи мир і спокій.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять загиблих наших земляків, а також всіх загиблих на афганській війні та інших гарячих точках.

.

Детальніше...

 

Шановні воїни-інтернаціоналісти!

Дорогі земляки!

Прийміть щирі  вітання з 30-ю річницею виведення військ з Афганістану і Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав!

15 лютого - особливий день для нас усіх. 30 років тому відбулось виведення військ з Афганістану. З кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних років афганської війни. Але час непідвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, що продемонстрували тисячі воїнів України, яким довелося нести нелегку військову службу в горах Афганістану.

Тінь афганської війни торкнулась майже кожної української родини. Вона стала важким випробуванням і трагедією для сотень тисяч людей - тих, хто безпосередньо знаходився на Афганській землі, і тих, хто безмежно довгими й тривожними днями і ночами чекав вдома повернення своїх синів, чоловіків, батьків, коханих, друзів.

В глибокій шанобі схиляю голову перед пам’яттю тих, хто загинув.

Висловлюю глибоку повагу і вдячність воїнам-афганцям, хто з честю і гідністю пройшов смертельними дорогами Афганістану, іншим воїнам, які виконували свою непросту місію в інших країнах світу, усім, хто брав участь у локальних війнах та у врегулюванні воєнних конфліктів за межами нашої держави.

Бажаю вам і вашим родинам добра, щастя, миру, достатку, міцного здоров’я, довгих років життя!

З повагою,

голова вовчанської районної ради                                  А.В.Степанець


 

18 липня 2018 року заступник голови Вовчанської районної ради підписала розпорядження «Про скликання ХХVІІІ сесії VІІ скликання»

Детальніше...

 
Більше статтей...

На сайті

На даний момент 48 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація