Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Шановні жителі Вовчанщини !

26.04.2019

26 квітня виповнюється 33 роки з моменту страшної для всього людства техногенної ядерної катастрофи – аварії на Чорнобильській атомній електростанції, наслідки якої відчула на собі вся країна. Саме в ніч на 26 квітня 1986 року неподалік старовинного українського містечка Чорнобиль здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху.

На шлях невидимого ворога стали мужні, рішучі та здатні на самопожертву люди. Кожна секунда перебування на місці катастрофи коштувала їм життя, але вони працювали в зоні радіаційного лиха, аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії.

Низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС нашого району за подвиг, під час якого Ви жертвували найдорожчим – своїм здоров’ям та життям, ставши на шляху сліпої ядерної стихії і захистили тим самим не лише українську землю, а й усе людство від поширення смертельної небезпеки.

Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра та злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!

З повагою, голова районної ради                                     А.В.Степанець


 

З 1 квітня Уряд вводить новий вид допомоги для багатодітних сімей у розмірі 1700 грн.

24.04.2019

З метою покращення матеріального стану багатодітних сімей Уряд запровадив новий вид соціальних виплат - щомісячна допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім'ях, у розмірі 1700 грн.

Державна допомога призначатиметься на третю і кожну наступну дитину та виплачуватиметься щомісяця до досягнення дитиною 6-річного віку. У разі коли в сім'ї одночасно народилося двоє і більше дітей, внаслідок чого сім'я набула статусу багатодітної, виплата допомоги здійснюватиметься на кожну таку дитину.

Детальніше...

 

16 квітня 2019 року голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження «Про скликання ХХXVІ сесії VІІ скликання»

Детальніше...

 

З ДУМКОЮ ПРО МАЙБУТНЄ

16.04.2019

Традиційно щороку, коли наша земля вже готова до весняного оновлення, проводиться весняне прибирання та благоустрій територій.

Відтак, 16 квітня 2019 року до цієї благородної справи долучилися колективи дитячих садочків міста Вовчанська. За підтримки Вовчанської районної державної адміністрації та Вовчанської районної ради вони приступили до висадки саджанців на прилеглій території та на подвір’ї дитячих садочків. Всього висаджено понад 60 лип. Приємно відзначити, що в озелененні території дитячих садочків взяли участь не лише дорослі, а й малеча.

Справа хороша і корисна, а головне — добра. Бо людина має творити добро на землі для себе та інших. Ці чесноти прищеплюють дітлахам, користуючись народною мудрістю «що посієш, те й пожнеш».

Нехай же висаджені дерева ростуть разом із малятами сильними, красивими. А дитячі садочки стануть ще зеленішими, прекраснішими, і в будь-яку пору року зачаровують кожного неповторною красою.

.

.

.

. 

«Безпечне та здорове майбутнє праці»

09.04.2019

ЗВЕРНЕННЯ

Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2019 році

заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні

до органів державної влади, органів місцевого самоврядування,

роботодавців, профспілок, засобів масової інформації,

керівників і працівників підприємств, установ та організацій

Щороку 28 квітня відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 у нашій країні відзначають День охорони праці. Цьогоріч Україна долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці провести заходи до Всесвітнього дня безпеки та гігієни праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці». Напередодні свого столітнього ювілею, який відзначають у 2019 році, і під впливом дискусій про майбутнє сфери праці МОП підбиває підсумки багаторічної діяльності, спрямованої на гармонійний розвиток усіх напрямів цієї сфери, будує плани на майбутнє в контексті глобальних трансформацій щодо таких аспектів, як технології, демографія, організація праці та клімат.

Детальніше...

 

Увага! Торгівля людьми

05.04.2019

МОЖЛИВО, ВИ ПОТРАПИЛИ  У СИТУАЦІЮ

ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

ЯКЩО: - У тебе забрали паспорт або  інші документи;

- Вас контролювали, обмежували свободу пересування та спілкування;

- Вам погрожували, Вас били, ґвалтували, над Вами знущалися або чинили психологічний тиск;

Детальніше...

 

Сесія Вовчанської районної ради

04.04.2019

04 квітня під головуванням голови районної ради А.В.Степанця, відбулася  позачергова сесія Вовчанської районної ради VІІ скликання. В роботі сесії взяли участь голова Вовчанської РДА В.М.Мірошник, керівники підприємств, організацій, силових відомств, виконавчий апарат районної ради, начальники відділів, секторів і управлінь райдержадміністрації, представники засобів масової інформації.

Після затвердження ряду процедурних питань, які стосувались регламенту сесії, секретаріату, тощо, депутати перейшли до розгляду питань порядку денного, які попередньо були розглянуті на засіданні постійних комісій, детально опрацьовані та рекомендовані на затвердження сесії районної ради.

Детальніше...

 

Управління охороною праці та обов'язки роботодавця

03.04.2019

Відповідно до Закону України «Про охорону праці» роботодавець зобов'язаний створити на робочому місці в кожному структурному підрозділі умови праці відповідно до нормативно-правових актів, а також забезпечити додержання вимог законодавства щодо прав працівників у галузі охорони праці.

З цією метою роботодавець забезпечує функціонування системи управління охороною праці, а саме:

Детальніше...

 

УВАГА ! КОНКУРС !

03.04.2019

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ

З метою подальшого підвищення ефективності роботи підприємств всіх форм власності, залучення роботодавців та найманих працівників до активної роботи, спрямованої на реалізацію вимог законодавства про охорону праці, впровадження комплексного та системного підходу до створення безпечних і належних умов праці, зменшення ризиків виробничого травматизму, професійних захворювань та аварій на підприємствах та визнання кращих роботодавців, співголовами територіальної тристоронньої соціально – економічної ради затверджено Положення про порядок проведення обласного конкурсу на звання «Кращий роботодавець року з питань охорони праці».

Відбірковий тур конкурсу в районі проводиться до 25 квітня 2019 року.

Детальніше...

 

Визначено переможців районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом»

01.04.2019

27 березня 2019 року відбулося засідання конкурсного комітету районного конкурсу «Розбудуємо громаду разом».  На засіданні були   підведені підсумки  та визначені  переможці районного конкурсу.

В  2019 році   участь в конкурсі взяли  7  територіальних  громад  району,   було  подано  11  проектів.

Особливу увагу  при оцінюванні міні-проектів приділено показнику впливу результатів міні-проекту на громаду, перспективам подальшого розвитку міні-проекту та його життєздатності.

За результатами оцінювання було сформовано рейтинговий список міні-проектів в залежності від максимальної до мінімальної суми балів. Мінімальний прохідний бал, встановлений конкурсним комітетом,  склав 70,000 балів. Переможцями визначено 5 міні-проектів, в тому числі за номінаціями:

Детальніше...

 

29 березня 2019 року голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження «Про скликання ХХХV (позачергової) сесії VІІ скликання»

Детальніше...

 
Більше статтей...

На сайті

На даний момент 9 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація