Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Гендерна рівність та важливість участі жінок у процесі прийняття управлінських рішень

28.03.2019

Ступінь залучення жінок до політичної активності та доступу до прийняття рішень може розглядатися як ключовий показник гендерної рівності суспільства. Гендерна рівність у прийнятті рішень має розглядатись з точки зору того, чи знаходиться жінка на посадах, обіймаючи які, можна ухвалювати рішення або впливати на їхнє ухвалення нарівні з чоловіками. Рівність під час ухвалення рішень є невід’ємною частиною визнання прав жінок, та що рівна участь жінок у процесі прийняття рішень є не тільки вимогою звичайної справедливості або демократичності, але також необхідною умовою врахування інтересів жінок.

Детальніше...

 

Засідання робочої групи

18.03.2019

18 березня голова Вовчанської районної ради А.В.Степанець взяв участь у засіданні районної робочої групи з питань сприяння виборчим комісіям. На засіданні було розглянуто питання про хід підготовки виборчих дільниць до проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року, про що звітували голова робочої групи та голови громад.

.


 

Засідання робочої групи

12.03.2019

12 березня голова Вовчанської районної ради А.В.Степанець взяв участь у засіданні робочої групи по сприянню виборчим комісіям у реалізації ними своїх повноважень у період підготовки та проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року.

На засіданні було розглянуто питання стосовно забезпечення виконання на території Вовчанського району вимог Закону України «Про вибори Президента України», а також належного громадського порядку та безпеки протягом виборчого процесу, у тому числі в день отримання бюлетенів і транспортування їх до місця дислокації виборчих дільниць, в день голосування та дні встановлення результатів виборів.  Відповідність виборчих дільниць нормам пожежної безпеки, безперебійного енергопостачання, організація безперебійного телефонного зв’язку в день проведення виборів та інші.

Детальніше...

 

Вовчанщина святкує Масляну

11.03.2019

09 березня 2019 року було велелюдно на площі Смільського в Вовчанську, де пройшло святкування Масляної.

Почалося свято з ходи святково і яскраво прикрашеної колони, у якій були колективи підприємств, установ, організацій та навчальних закладів міста і делегації громад. Виявляючи  фантазію та творчість  колективи  оформили свої групи відповідною святковою атрибутикою. У кожного колективу – транспарант з назвою громади чи організації, чучело Масляної, символ Сонця, музичний супровід народними інструментами. Багато хто одягнув національні костюми, що створювало по-справжньому веселу і радісну атмосферу.

Детальніше...

 

Дорогі жінки!

Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового весняного свята –

жіночності й краси – 8 Березня!

Кожного дня ви наповнюєте життя своєю ніжністю, теплом та радістю, даруєте хвилини щастя, запалюєте у серцях кохання. Посмішками та оптимізмом ви спонукаєте на благородні вчинки та високі звершення. Виконуючи безліч професійних обов'язків, невимушено долаючи кар'єрні сходинки, ви в той же час встигаєте мати бездоганний вигляд, бути лагідними мамами, вірними дружинами, справжніми хранительками домашнього вогнища.

Щиро бажаю вам весняного настрою в душі у будь-яку пору року. Нехай це свято  дарує вам відчуття справжнього жіночого щастя, яскраві радісні події, нові зустрічі з прекрасним! Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму. Бажаю вам вдачі, міцного здоров’я, здійснення всіх мрій та бажань. Хай у ваших оселях завжди панують мир, злагода і добробут.

Будьте коханими і щасливими!

З повагою, голова Вовчанської районної ради                               А.В.Степанець


 

Керівництво району привітало жінок Вовчанщини з наступаючим святом 8 Березня!

06.03.2019

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня! Жінка… Вона сама – як і весна, зігріває душі, благословляє світ на добро, осяює його своєю красою і ніжністю, запалює в серцях кохання та сповнює життя дивовижною гармонією.

06 березня в районному будинку культури відбувся святковий концерт з нагоди відзначення найпрекраснішого та найніжнішого весняного свята жіночності й краси – 8 Березня.

З вітальним словом до чарівних жінок Вовчанщини звернувся голова Вовчанської районної ради А.В.Степанець, який подякував берегиням роду людського за їх щоденну турботу, любов, ніжність та побажав їм безмежного жіночого щастя, кохання, добра, яскравих емоцій, чудового весняного настрою, здійснення надій і бажань.

Детальніше...

 

Інформація:

протезування (ортезування) виробами підвищеної функціональності за новітніми технологіями ветеранів та учасників антитерористичної операції.

06.03.2019

Відповідно до Положення про Державну службу України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2014 №416, основним завданням Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції (далі – Державна Служба) є реалізація державної політики у сфери соціального захисту ветеранів та учасників антитерористичної операції (далі особи), зокрема, забезпечення їх технічними та іншими засобами реабілітації.

Детальніше...

 

ПРАВИЛА БЕЗПЕЧНОЇ ПОДОРОЖІ:

06.03.2019

Детально перевірте інформацію про майбутнє місце перебування, умови роботи (навчання) проживання. Дізнайтеся контакти посольства (консульства) України та організацій, що надають допомогу мігрантам у країні, до  якої збираєтесь;

Для легальної роботи за кордоном Ви повинні мати дійсний закордонний паспорт, відповідну робочу візу, трудову угоду (контракт) із закордонним роботодавцем  та дозвіл на роботу в країні призначення.  Підписуйте лише договір, складений зрозумілою для Вас мовою, який містить максимально повну інформацію про обов’язки, робочий графік, розмір заробітної плати, медичне й соціальне страхування, відпустку та вихідні дні;

Детальніше...

 

Житлова субсидія готівкою!!!

04.03.2019

Всі одержувачі житлових субсидій, які не є пенсіонерами і користуються допомогою з 2018 року, з 12 березня зможуть забрати свою монетизовану субсидію в будь-якому відділенні Ощадбанку.

Потрібен тільки паспорт та ідентифікаційний код.

Немає ніякої прив'язки до місця реєстрації громадянина, з яким призначена державна допомога для оплати комунальних платежів. У березні субсидія прийде грошовим переказом «Швидка копійка», в квітні вже на картку, яку банк видасть під час березневого візиту в Ощадбанк.

Детальніше...

 

На конкурс міні-проектів «Розбудуємо громаду разом» подано 11 заявок

01.03.2019

Відбулося засідання конкурсного комітету районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом», на якому розглянуто інформацію про підсумки прийому заявок на участь в районному конкурсі.

.

За інформацією співголови конкурсного комітету Степанця Анатолія Вікторовича до конкурсного комітету надійшло 11 міні-проектів  на загальну суму 3534,3 тис. грн..

За номінаціями проекти розподілились наступним чином:

- Вдосконалення та покращення матеріально-технічного стану закладів освіти, охорони здоров’я, культури та соціального захисту – 3 проекти ( 27 % від зареєстрованих);

- Благоустрій територій громад – 8 проектів ( 73 %);

Відповідно до затвердженого Плану проведення районного  конкурсу,  комітетом протягом березня місяця будуть розглянуті проектні заявки та визначені переможці.

На засіданні конкурсного комітету було затверджено Методику оцінювання міні-проектів на відповідність критеріям Положення про порядок проведення районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом» в 2019 році.

Ознайомитись з Методикою можна на сайті районної ради в розділі «Районний конкурс «Розбудуємо громаду разом».


 

Сесія Вовчанської районної ради

28.02.2019

28 лютого під головуванням голови районної ради А.В.Степанця відбулася  сесія Вовчанської районної ради. В роботі сесії взяли участь голова Вовчанської РДА В.М.Мірошник, голови органів місцевого самоврядування, керівники підприємств, організацій, силових відомств, освіти та охорони здоров’я району, виконавчий апарат районної ради, начальники відділів, секторів і управлінь райдержадміністрації, представники громадськості та районних ЗМІ.

Детальніше...

 
Більше статтей...

На сайті

На даний момент 17 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація