Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Вітання до Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України

23.08.2020

Шановні мешканці Вовчанського району!

Дорогі друзі!

Прийміть щирі вітання з нагоди відзначення двох знаменних державних свят - Дня Державного Прапора України та 29-ї річниці Дня незалежності України!

Державний Прапор – один з трьох офіційних державних символів, що символізують суверенітет держави. Значення синього та жовтого кольорів на прапорі традиційно трактують, як поєднання чистого, мирного безхмарного неба, що простягнулося над жовтим кольором хлібного лану – символу мирної праці і достатку. Державний Прапор та незалежність України - це ті здобутки українського народу, які переконують увесь світ: Україна вільна і самобутня держава, яка будує своє майбутнє та творить сьогодення. Річниця незалежності України - це визначна дата для нашого народу. 29 років тому ми почали разом писати історію молодої держави, започаткували нову епоху в житті українців. Це свято законодавчо закріпило вікові демократичні прагнення українського народу до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання та культурного піднесення.

Тож від усієї душі зичу вам, вашим рідним та колегам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.
Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього!

 

З повагою

голова Вовчанської районної ради               Анатолій Степанець 

 

Заходи з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України

23.08.2020

23 серпня 2020 року у Вовчанську пройшли урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 29-ї річниці Дня незалежності України. У заходах взяли участь голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, голова Вовчанської районної державної адміністрації Анатолій Косолапов, депутат Харківської обласної ради Віталій Панов, депутати районної ради, представники трудових колективів, громадськість. На початку заходів А.Степанець, А.Косолапов і В.Панов поклали квіти до пам'ятника загиблим героям на знак пошани до людей, які віддали своє життя заради незалежності та свободи рідної землі.

Детальніше...

 

Прокуратура інформує

21.08.2020

ІНФОРМАЦІЯ В ПОРЯДКУ

СТ.6 ЗАКОНУ УКРАЇНИ

"ПРО ПРОКУРАТУРУ"

 

 

  

Сесія Вовчанської районної ради

20.08.2020

20 серпня 2020 року під головуванням голови Вовчанської районної ради Анатолія Степанця відбулася XLVІІІ (позачергова) сесія Вовчанської районної ради VІІ скликання. В роботі сесії взяли участь голова Вовчанської райдержадміністрації Анатолій Косолапов, начальники управлінь, відділів, служб РДА, керівники підприємств, установ, організацій та правоохоронних органів, голови територіальних громад району, представники засобів масової інформації, працівники секретаріату районної ради. На початку засідання голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець та голова Вовчанської райдержадміністрації Анатолій Косолапов вручили спільні почесні грамоти за особистий вагомий внесок у соціально-економічний розвиток Вовчанського район, сумлінне виконання посадових обов'язків та з нагоди 29-ї річниці Дня незалежності України кращим представникам трудових колективів Вовчанщини.

Детальніше...

 

Нарада з головами органів місцевого самоврядування

20.08.2020

20 серпня 2020 року голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець провів нараду з головами громад району, на якій були обговорені земельні питання. У нараді також взяли участь голова Вовчанської райдержадміністрації Анатолій Косолапов та начальник відділу у Вовчанському районі ГУ держгеокадастру у Харківській області Віталій Волковський.

Головам сільських та селищних рад були надані роз'яснення щодо положень земельного законодавства, а також запропоновані рекомендації по вирішенню проблемних питань, які виникають під час вирішення земельних спорів. Крім того, В.Волковський відповів на запитання учасників зібрання та надав консультації з порушених питань.


 

Засідання постійних депутатських комісій

18.08.2020

18 серпня 2020 року відбулося спільне засідання депутатських комісій районної ради з обговорення питань порядку денного XLVIІІ (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VIІ скликання, запланованої на 20 серпня 2020 року. У засіданні взяли участь голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації Анатолій Косолапов, спеціалісти відділів районної ради і райдержадміністрації, депутати районної ради. В ході засідання присутні обговорили ряд актуальних питань, представлених на розгляд сесії.

Детальніше...

 

Голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець 12 серпня 2020 року підписав розпорядження "Про скликання XLVІIІ (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VІI скликання 2020 року"

12.08.2020

Детальніше...

 

ДО УВАГИ !

07.08.2020

Протокол №22 позачергового засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС від 31.07.2020

  

В районі продовжуються роботи по реалізації мініпроєктів «Разом в майбутнє»

07.08.2020

У територіальних громадах Вовчанського району активно проводяться заходи по реалізації проєктів, які стали в 2020 році переможцями обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». У цьому році ми маємо п’ять переможців, до яких за доброю традицією ввійшли і загальноосвітні навчальні заклади. Діти - це наше майбутнє, і ми повинні створити комфортні умови для їх повноцінного розвитку не тільки вдома, але й у навчальних закладах, де вони навчаються. Саме такий девіз у батьківського та педагогічного колективів Вовчанського ліцею № 2. Вже третій рік поспіль вони активно беруть участь в обласному конкурсі мініпроєктів «Разом в майбутнє».

Детальніше...

 

Відбулося засідання районного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери Вовчанського району до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2020/2021 роки

03.08.2020

03 серпня 2020 року голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець взяв участь у  засіданні районного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери району до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2020/2021 роки, яке пройшло під головуванням Анатолія Косолапова - голови Вовчанської райдержадміністрації.

У ході засідання керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств та установ району проінформували про проведену роботу з підготовки до зимового періоду у сфері тепло-, водопостачання, водовідведення, житлово-комунального господарства, енергозабезпечення, дорожнього комплексу, а також у закладах освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення.

Учасникам засідання були надані доручення щодо дотримання затверджених планів та графіків робіт з підготовки до зими, а також своєчасного інформування керівництва району про проблемні питання, що виникають в ході підготовки до осінньо-зимового періоду, для їх успішного вирішення.


 

ДО УВАГИ !

03.08.2020

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ №463 ВІД 31 ЛИПНЯ 2020 РОКУ "ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ КАРАНТИНУ НА ТЕРИТОРІЇ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"

  
Більше статтей...

На сайті

На даний момент 14 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація