Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з Днем Конституції України

26.06.2020

Дорогі друзі! Шановні земляки!

Щиро вітаю з Днем Конституції України!

Ухвалення Основного Закону у 1996 році консолідувало український народ навколо ідеї державотворення. При підготовці Конституції було враховано багатовікові історичні традиції нашого народу та кращий досвід демократичних країн. Однак, конституційний процес триває, адже суспільство розвивається, й у державі відбуваються перетворення.

І сьогодні, коли  Україна крокує шляхом реформ, зміни до Конституції обов’язково стануть основою для подальшого успішного розвитку територіальних громад передусім та відкриють широкі можливості вдосконалення законодавства держави в усіх сферах життя. Непохитними на усі часи залишаться фундаментальні цінності Конституції – людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість та безпека. Єдиним джерелом і носієм влади є народ України.

Переконаний, що ми разом зробимо все для того, щоб Україна відбулась як дійсно незалежна, правова, сильна держава, якою будуть пишатись її громадяни, в якій Конституція гарантуватиме рівні права усім.

Хай свято народження Конституції несе порозуміння та згуртованість, мир та добробут, дарує наснагу для звершень в ім’я процвітання рідної землі, додає упевненості в неодмінно щасливому майбутті.

Зі святом! З Днем Конституції України!

ВІДЕОЗВЕРНЕННЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ


Президент Української асоціації

районних та обласних рад

Голова Харківської

обласної ради                                                                                     Сергій ЧЕРНОВ 

Управління соціального захисту населення інформує

25.06.2020

До уваги осіб, які мають інвалідність

 

Подільський спеціальний навчально - реабілітаційний соціально-економічний коледж запрошує осіб з інвалідністю (дітей з інвалідністю, осіб з інвалідністю І-ІІІ груп, дітей-сиріт, напівсиріт, осіб, які постраждали від аварії на ЧАЕС, інвалідів війни, переселенців зі сходу, учасників бойових дій (АТО, ООС) навчатись на денній, заочній та дистанційній формі здобуття освіти на державній та контрактній основі.

Детальна інформація - за посиланням. 

 

 

 

 

24 червня 2020 року голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець підписав розпорядження "Про скликання XLVІІ сесії Вовчанської районної ради VІI скликання"

24.06.2020

Детальніше...

 

Візит голови Харківської обласної державної адміністрації до Вовчанського району

24.06.2020

24 червня 2020 року з робочим візитом до Вовчанського району прибув голова Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер. Участь у цій поїздці по району взяли також голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець та голова Вовчанської районної держадміністрації Анатолій Косолапов.

В ході поїздки О.Кучер відвідав фермерське господарство «Юпітер», в якому керівник - Наталя Коваль розповіла історію створення еко - ферми та надала детальну інформацію стосовно роботи підприємства. Н.Коваль продемонструвала сучасне екологічне фермерське господарство, яке працює за європейськими стандартами, та виробляє молочну продукцію з послідуючою продукцією.

Детальніше...

 

ДО УВАГИ !

24.06.2020

Протокол №16

позачергового засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС

від 22 червня 2020 року

  

Привітання державних службовців Вовчанщини з професійним святом - Днем державної служби України

23.06.2020

23 червня 2020 року голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець разом з головою Вовчанської райдержадміністрації Анатолієм Косолаповим привітали кращих державних службовців Вовчанського району з професійним святом.

Спеціалісти різних підрозділів райдержадміністрації, які з честю несуть високе звання державного службовця і сумлінно виконують свої службові обов'язки, отримали від керівників району почесні грамоти та цінні подарунки.

Детальніше...

 

Вітання народного депутата України Дмитра Шенцева з Днем державної служби України

23.06.2020

Шановні державні службовці!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем державної служби.

Служіння Україні та її народу – це одночасно почесна місія і відповідальна справа, а професія державного службовця – важлива та клопітка праця людей, які у своїй більшості виконують її за покликанням, демонструючи справжню відданість справі та бажання служити людям.

На державних службовців покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій і завдань держави.

На ваших плечах нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє всіх українців. Багато пройдено, і ще багато потрібно зробити на благо Харківщини та України.

Нехай і надалі ваш професіоналізм, високі моральні та ділові якості, відданість справі сприяють зміцненню стабільності у суспільстві, економічному зростанню України. Міцного здоров’я, наснаги, невичерпної енергії та нових здобутків. Зі святом!

З повагою,

Ваш народний депутат України                                          Дмитро Шенцев 

 

Вітання з Днем державної служби України

23.06.2020

Шановні державні службовці, ветерани державної служби!

Щиро вітаю всіх вас з професійним святом - Днем державної служби України!

Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.

Державна служба є реальним провідником ідей державності. Вона має бути правовою, чітко організованою, соціально орієнтованою, ефективною. Від якості державної служби значною мірою залежить майбутнє країни.

Запорукою успішного виконання намічених цілей є ваш професіоналізм, старанність, завзяття і великий практичний досвід, які і надалі будуть слугувати на користь людям.

Щиро зичу всім витримки і терпіння, таких необхідних у вашій роботі. Ніколи не забувайте про своє високе призначення – вірно і чесно служити державі, своєму народу. Міцного вам здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень та нових здобутків в ім’я майбутнього рідного краю та України!

Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

Голова Вовчанської районної ради                                                   Анатолій Степанець 

Засідання комісії з питань ТЕБ та НС

22.06.2020

22 червня 2020 року відбулось позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС Вовчанської районної державної адміністрації, у якому взяв участь голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець. У засіданні, яке очолив голова Вовчанської райдержадміністрації Анатолій Косолапов, також взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ та служб. Під час засідання комісії було розглянуто ряд важливих питань.

Детальніше...

 

Заходи до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

22.06.2020

У День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни у Вовчанську відбулись траурні заходи. Голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації Анатолій Косолапов та завідувачка громадської приймальні народного депутата України Д. Шенцева Тетяна Шевченко поклали квіти до пам'ятників загиблим воїнам.                                                                        Для України Друга світова війна – національна трагедія, під час якої українці, позбавлені власної державності, змушені були воювати за чужі імперські інтереси і часом вбивати інших українців. У розгромі нацизму брали участь українські солдати в лавах Радянської армії (понад 6 млн.), вояки УПА (понад 100 тис.). Друга світова війна для України не обмежувалася лише бойовими діями та окупацією її сучасної території, а й включала участь українців у бойових діях на всіх воєнних театрах. Україна понесла надзвичайні втрати внаслідок цієї війни.

Детальніше...

 

ДО УВАГИ !

19.06.2020

Протокол №17

позачергового засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС від 16 червня 2020 року

  
Більше статтей...

На сайті

На даний момент 22 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація