Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Сесія Вовчанської районної ради

21.05.2020

21 травня 2020 року відбулась ХLVІ (позачергова) сесія Вовчанської районної ради VII скликання під головуванням Анатолія Степанця - голови Вовчанської районної ради. Участь у засіданні взяли голова Вовчанської райдержадміністрації Анатолій Косолапов, заступник голови Вовчанської районної ради Ольга Камінська, депутати районної ради, керівники структурних підрозділів районної ради та райдержадміністрації. На сесії депутати заслухали ряд важливих питань, внесених до порядку денного. Зокрема, це питання: Про внесення змін до Програми підтримки діяльності та відкритості роботи Вовчанської районної державної адміністрації та фінансового забезпечення для здійснення повноважень, делегованих Вовчанською районною радою на 2018-2020 роки; Про внесення змін до рішення XLI сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 12.12.2019 р. "Про районний бюджет на 2020 рік" (зі змінами); Про прийняття медичного обладнання із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району; Про надання згоди на прийняття медичного обладнання (PRO-ESU медичний ендоскопічний електрокоагулятор та система рентгенівська діагностична мобільна МАС) із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району; Про надання згоди Вовчанському підприємству теплових мереж на передачу в оренду частини будівлі за адресою: смт. Старий Салтів, вул. Культури, буд. 7-б для встановлення обладнання швидкісного мобільного Інтернету; Про надання згоди комунальному підприємству «ЦПМСД Вовчанського району» на передачу в оренду частини будівлі амбулаторії загальної практики – сімейної медицини за адресою: смт. Вільча, вул. Харківська, буд. 49-а для встановлення обладнання телекомунікацій рухомого (мобільного) зв’язку та інше.

Детальніше...

 

Засідання постійних депутатських комісій

9.05.2020

19 травня 2020 року відбулося спільне засідання депутатських комісій районної ради з обговорення питань порядку денного XLVI (позачергової) сесії Вовчанської районної ради  VIІ скликання. запланованої на 21 травня 2020 року. У засіданні взяли участь голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації Анатолій Косолапов, спеціалісти відділів районнної ради і райдержадміністрації, депутати районної ради. В ході засідання присутні обговорили ряд актуальних питань, представлених на розгляд сесії.

Зокрема, учасниками зібрання були обговорені проекти рішень: Про затвердження Програми розроблення містобудівної документації на території Вовчанського району Харківської області на 2020 рік; Про внесення змін до Програми поповнення місцевого матеріального резерву для запобігання та ліквідації наслідків НС в Вовчанському районі на 2018-2020 роки; Про внесення змін до рішення XLI сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 12.12.2019 р. № 1148-VII "Про районний бюджет на 2020 рік".

Детальніше...

 

Вітаємо з професійним святом!

18.05.2020

Шановні працівники музеїв!  Вітаю Вас з професійним святом – Міжнародним днем музеїв!

Музейна справа є важливою складовою культурного розвитку суспільства, цінним здобутком історії окремих особистостей і цілого народу. Завдяки музейним експонатам підростаюче покоління українців може долучитися до історії минулого та побачити сьогодення людства, його здобутки і зрозуміти витоки майбутнього.

Дякуючи невтомній творчій праці музейних працівників, які дбайливо зберігають і примножують спадщину Вовчанської землі та всього Слобожанського краю, ми можемо осягнути все те, що є гордістю нашого народу – наукові та культурні здобутки регіону.

Бажаю Вам міцного здоров'я, благополуччя, сімейного затишку, нових творчих здобутків і віри в те, що найкращі скарби української землі будуть збережені для нащадків!

 

Голова районної ради                                                                  Анатолій Степанець 

Засідання постійних депутатських комісій

15.05.2020

15 травня 2020 року відбулося спільне засідання депутатських комісій районної ради з обговорення питань порядку денного XLVI (позачергової) сесії Вовчанської районної ради  VIІ скликання. запланованої на 21 травня 2020 року. У засіданні взяли участь голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації Анатолій Косолапов, спеціалісти відділів районнної ради і райдержадміністрації, депутати районної ради. В ході засідання присутні обговорили ряд актуальних питань, представлених на розгляд сесії.

Детальніше...

 

Вовчанське підприємство теплових мереж інформує

14.05.2020

Повідомлення про намір здійснити зміну діючих тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для всіх категорій споживачів та постачання теплової енергії для населення

Згідно ст.10 Закону України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг», ст.3 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Постанови КМУ від 01 червня 2011 року №869 ( в редакції постанови КМУ від 03.04.2019 року №291) та п.2 Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої від 05.06.2018 року №130 Вовчанське підприємство теплових мереж повідомляє про наміри здійснити зміну тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для всіх категорій споживачів, на послугу з постачання теплової енергії для населення.

Детальніше...

 

Визначено переможців районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом»

14.05.2020

14 травня 2020 року відбулося засідання конкурсного комітету районного конкурсу «Розбудуємо громаду разом».  На засіданні були  підведені підсумки  та визначені  переможці районного конкурсу.

В  2020 році   участь в конкурсі взяли  3  територіальні  громади:  Білоколодязька, Старосалтівська та Вільчанська.

За результатами оцінювання, конкурсним комітетом, визначено переможцями два міні-проекти:

-   "З щасливим дитинством - в успішне майбутнє" (облаштування дитячого ігрового майданчика на території Комунального закладу "Білоколодязький ліцей Вовчанської районної ради Харківської області");

-  "Спорт-це рух, а рух- це життя!"- встановлення вуличних тренажерів в селищі Вільча.

Детальніше...

 

12 травня 2020 року голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець підписав розпорядження "Про скликання XLVІ (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VІI скликання"

12.05.2020

Детальніше...

 

Челлендж для громад: гроші та ресурси після карантину

12.05.2020

Запрошуємо представників органів місцевого самоврядування взяти участь в обговоренні актуальних питань місцевого розвитку

(19 травня о 15.00)

  

Урочисті заходи з нагоди 75-ї річниці Перемоги

12.05.2020

8 та 9 травня 2020 року в м.Вовчанськ пройшли урочисті заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення і 75-річчя Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. В покладанній квітів до пам'ятників загиблим героям взяли участь голова Вовчанської ради Анатолій Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації Анатолій Косолапов, народний депутат України Дмитро Шенцев, представники громадськості. Славетний подвиг героїчного народу, який не вдалося зламати нацистським загарбникам, буде вічно жити в пам'яті вдячних нащадків.

Детальніше...

 

Шановні ветерани війни, дорогі жителі Вовчанського району!

08.05.2020

Від щирого серця вітаю Вас з Днем пам’яті та примирення і 75-річчям Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

У ці урочисті травневі дні ми вшановуємо пам’ять усіх жертв найстрашнішої війни в історії людства, схиляючи голови перед тими, хто віддав життя за рідну землю, перед сотнями тисяч наших земляків, котрі мужньо боролися на фронтах, у партизанських загонах та підпіллі, самовіддано працювали у тилу, перед кожним, хто день за днем наближав звільнення світу від нацизму.

Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за  безсмертний подвиг переможців у цій війні. Ми у вічному боргу перед ними: за відібрану війною юність, за зразки мужності, силу духу, самопожертву, які вони виявили в боях за рідну землю.

Бажаю усім Вам міцного здоров`я, щастя і благополуччя, бадьорості духу та довгих років життя під мирним небом. З Днем Перемоги!

Голова районної ради                                                         Анаталій СТЕПАНЕЦЬ 

Звернення голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, 8-9 травня 2020 року

08.05.2020

Відеозвернення Сергія Чернова  за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=7_yiIDI3qJ8

Дорогі мешканці Харківщини! Шановні ветерани!

У сьогоднішній даті – гордість, радість і скорбота. Почуття, які об’єднують мільйони людей всіх поколінь ось уже 75 років. Подвиг захисників і визволителів непідвладний часу, як і наша пам’ять та безмежна вдячність усім, хто проявив нездоланну мужність і патріотизм, відстоюючи майбутнє Батьківщини у Другій світовій війні.

Немає на Слобожанщині родини, яку б у той буремний період обійшла стороною найстрашніша та найжорстокіша в людській історії війна. Лише за визволення рідного краю віддали своє життя 206 765 бійців, проте імена багатьох загиблих залишилися невідомими.

Святий обов’язок нинішнього покоління у пам’ять про великий подвиг – увічнити полеглих воїнів, жертв війни, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки.

Доземний уклін усім, хто стинався на фронтах, виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав із руїн і відроджував Харківщину.

Вічна слава загиблим, глибока шана ветеранам. Безсмертним є їхній подвиг. З Днем Перемоги!

Голова Харківської

обласної ради                                                                           Сергій ЧЕРНОВ 
Більше статтей...

На сайті

На даний момент 12 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація