Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Рішення ХV (позачергової) сесії VІ сликання 29 грудня 2011 року

Про затвердження Програми роботи ради з питань надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення у Вовчанському районі на 2012 рік.

Про затвердження Програми проведення оплачуваних громадських робіт на території Вовчанського району на 2012 рік.

Про затвердження Програми санаторно-курортного лікування ветеранів війни та інвалідів Вовчанського району в 2012 році в санаторіях Харківської області.

Про затвердження Програми підтримки фізичних осіб, які надають соціальні послуги у Вовчанському районі на 2012 рік.

Про затвердження Програми діяльності редакції Вовчанського районного радіомовлення на 2012 рік.

Про затвердження Програми основних напрямків діяльності редакції Вовчанської районної газети «Хлібороб» на 2012 рік.

Про затвердження Програми діяльності комунальної установи «Трудовий архів Вовчанського району» на 2012 – 2016 роки, розрахунків видатків на 2012 рік на реалізацію Програми діяльності та штатного розпису установи на 2012 рік.

Про затвердження Програми допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді та призову громадян України на строкову військову службу у Вовчанському районі Харківської області в 2012 році.

Про внесення змін до районної програми «Шкільний автобус» на 2011 – 2015 роки, затвердженої рішенням IV (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VI скликання від 28.12.2010 р.

Про районний бюджет на 2012 рік.

Про звільнення комунальної установи «Трудовий архів Вовчанського району» від плати за енергоносії, комунальні послуги та плати за користування приміщеннями.

Про затвердження нормативно-грошової оцінки земельної ділянки несільсько-господарського призначення за межами населеного пункту, що надається в користування на умовах оренди ПП магазин «Новгородський» для будівництва та експлуатації автозаправної станції, розташованої за межами населеного пункту на території Старосалтівської селищної ради Вовчанського району Харківської області.

 

На сайті

На даний момент 15 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація