Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Розпорядження про скликання XVІ сесії від 11.01.12

ВОВЧАНСЬКА  РАЙОННА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від 11.01.2012 р. 1

 

Про скликання XVІ сесії

Вовчанської районної ради VI скликання

 

 

 

Відповідно до ст.ст. 43, 46, 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати XVІ сесію Вовчанської районної ради VI скликання 09 лютого 2012 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (м. Вовчанськ, вулиця Леніна, буд. 73).

 

На розгляд сесії винести питання:

 1. Звіт голови Вовчанської РДА про виконання Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району за 2011 рік та виконання райдержадміністрацією делегованих Вовчанською районною радою повноважень за 2011 рік.
 2. Звіт про виконання районного бюджету за 2011 рік.
 3. Інформація про стан боротьби із злочинністю на території Вовчанського району.
 4. Інформація про стан боротьби із злочинністю та охорони громадського порядку на території Вовчанського району.
 5. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району на 2012 рік.
 6. Про затвердження Програми інформатизації Вовчанського району на 2012 – 2015 роки.
 7. Про затвердження Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району на 2012 – 2015 роки.
 8. Про затвердження Програми розроблення містобудівної документації у Вовчанському районі Харківської області на період 2012 – 2013 роки та надання Вовчанській районній державній адміністрації повноважень замовника на розробку, коригування, погодження та затвердження Схеми планування території Вовчанського району Харківської області.
 9. Про затвердження угоди про надання іншої субвенції між Молодівською сільською радою Вовчанського районною радою на 2012 рік.
 10. Про затвердження угоди про надання іншої субвенції між Старосалтівською сільською радою Вовчанського районною радою на 2012 рік.
 11. Про внесення змін до рішення XV (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VI скликання № 264 від 29.12.2011 р. «Про районний бюджет на 2012 рік».
 12. Про затвердження програми «Питна вода Вовчанського району» на 2012 – 2015 роки.
 13. Про затвердження реєстрів рухомого та нерухомого майна, що знаходиться в спільній комунальній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району та реєстру основних засобів з первісною балансовою вартістю від 1,0 тис. грн., що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ,міста Вовчанського району.
 14. Про затвердження переліку суб’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району станом на 01.01.2012 р.
 15. Про прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району будівель Іванівського фельдшерського пункту Іванівської сільської ради Вовчанського району Харківської області.
 16. Про прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району будівель Вовчансько-Хутірської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини та фельдшерського пункту с. Покаляне Вовчансько-Хутірської сільської ради Вовчанського району Харківської області.
 17. Про прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району будівель Хотімлянської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини Хотімлянської сільської ради Вовчанського району Харківської області.
 18. Про затвердження актів прийому-передачі будівель медичних закладів від місцевих рад до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.
 19. Про затвердження актів прийому-передачі будівлі та майна Вовчанського міськогобудинку культури від Вовчанської міської ради до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.
 20. Про надання згоди Вовчанської районної ради на продаж частини нежитлового приміщення, що належить ТОВ «Вовчанська друкарня».
 21. Про надання пільг суб’єктам господарювання по сплаті за комунальні послуги та за користування приміщеннями в 2012 році.
 22. Про передачу автомобіля ГАЗ-3110, державний номер 829-11 ХК із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району до комунальної власності міста Вовчанська.
 23. Про передачу в оренду об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району, що перебувають в управлінні Вовчанської районної ради.
 24. Про надання відділу освіти Вовчансьої районної державної адміністрації на списання майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.
 25. Про створення комунального підприємства «Вовчанський районний центр фізичного здоров'я «Спорт для всіх».
 26. Про затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельної  ділянки № 1, розташованої за межами населених пунктів на території Котівської сільської ради Вовчанського району Харківської області, що надається в оренду гр. Шавирі Руслану Олександровичу для ведення фермерського господарства.
 27. Про затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельної  ділянки № 2, розташованої за межами населених пунктів на території Котівської сільської ради Вовчанського району Харківської області, що надається в оренду гр. Шавирі Руслану Олександровичу для ведення фермерського господарства.
 28. Про затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельної  ділянки № 3, розташованої за межами населених пунктів на території Котівської сільської ради Вовчанського району Харківської області, що надається в оренду гр. Шавирі Руслану Олександровичу для ведення фермерського господарства.
 29. Про затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельної  ділянки, розташованої за межами населених пунктів на території Юрченківської сільської ради Вовчанського району Харківської області, що надається в оренду гр. Шавирі Руслану Олександровичу для ведення фермерського господарства.
 30. Про затвердження плану роботи Вовчанської районної ради на 2012 рік.
 31. Різне.

 

 

 

Голова Вовчанської районної ради                                             А.В. Степанець

 

 

На сайті

На даний момент 34 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація