Рішення XVI сесії VI скликання 09 лютого 2012 року

Звіт про виконання районного бюджету за 2011 рік.

Про інформацію прокуратури Вовчанського району щодо стану законності та боротьби зі злочинністю на території району.

Про інформацію щодо стану боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та про результати діяльності РВ ГУМВС України в Харківській області на території Вовчанського району.

Про затвердження Програми інформатизації Вовчанського району на 2012 – 2015 роки.

Про затвердження Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району на 2012 – 2015 роки.

Про затвердження Програми розроблення містобудівної документації у Вовчанському районі Харківської області на період 2012 – 2013 роки та надання Вовчанській районній державній адміністрації повноважень замовника на розробку, коригування, погодження та затвердження Схеми планування території Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції між Молодівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою на 2012 рік.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції між Старосалтівською селищною радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою на 2012 рік.

Про затвердження угоди про надання субвенції між Вовчанською районною радою та Хотімлянською сільською радою Вовчанського району Харківської області.

Про внесення змін до рішення XV (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VI скликання № 264-VI  від 29.12.2011 р. «Про районний бюджет на 2012 рік».

Про затвердження Реєстрів рухомого та нерухомого майна, що знаходиться в спільній комунальній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району та Реєстру основних засобів з первісною балансовою вартістю від 1,0 тис. грн., що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ,міста Вовчанського району.

Про затвердження переліку суб’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району станом на 01.01.2012 р.

Про прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району будівель Іванівського фельдшерського пункту Іванівської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району будівель Вовчансько-Хутірської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини та фельдшерського пункту с. Покаляне Вовчансько-Хутірської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району будівель Хотімлянської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини Хотімлянської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про надання згоди на прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району нежитлового приміщення Молодівського фельдшерського пункту Молодівської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження акту прийому-передачі будівель Захарівського фельдшерського пункту від Іванівської сільської ради до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про затвердження актів прийому-передачі будівель Жовтневої амбулаторії сімейної медицини, Пролетарського та Радянського фельдшерських пунктів від Червоноармійської Першої сільської ради до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про затвердження актів прийому-передачі будівель Гонтарівської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини та Томахівського фельдшерського пункту від Гонтарівської сільської ради до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про затвердження акту прийому-передачі будівлі та майна Вовчанського міського будинку культури від Вовчанської міської ради до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про надання згоди Вовчанської районної ради на продаж частини нежитлового приміщення, що належить ТОВ «Вовчанська друкарня».

Про надання пільг суб’єктам господарювання по сплаті за комунальні послуги та за користування приміщеннями в 2012 році.

Про передачу автомобіля ГАЗ-3110, державний номер 829-11 ХК із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району до комунальної власності міста Вовчанська.

Про передачу в оренду об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району, що перебувають в управлінні Вовчанської районної ради.

Про надання дозволу відділу освіти Вовчанської районної державної адміністрації на списання майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про затвердження звітів про оцінку об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про створення комунального підприємства «Вовчанський районний центр фізичного здоров'я «Спорт для всіх».

Про затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельної  ділянки   № 1, розташованої за межами населених пунктів на території Котівської сільської ради Вовчанського району Харківської області, що надається в оренду гр. Шавирі Руслану Олександровичу для ведення фермерського господарства.

Про затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельної  ділянки   № 2, розташованої за межами населених пунктів на території Котівської сільської ради Вовчанського району Харківської області, що надається в оренду гр. Шавирі Руслану Олександровичу для ведення фермерського господарства.

Про затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельної  ділянки   № 3, розташованої за межами населених пунктів на території Котівської сільської ради Вовчанського району Харківської області, що надається в оренду гр. Шавирі Руслану Олександровичу для ведення фермерського господарства.

Про затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельної  ділянки, розташованої за межами населених пунктів на території Юрченківської сільської ради Вовчанського району Харківської області, що надається в оренду гр. Шавирі Руслану Олександровичу для ведення фермерського господарства.

Про затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельної  ділянки, розташованої за межами населених пунктів на території Гатищенської сільської ради Вовчанського району Харківської області, що надається в оренду ТОВ «ВКФ ВАРРАНТ ПЛЮС» для обслуговування очисних споруд.

Про затвердження плану роботи Вовчанської районної ради на 2012 рік.

Про затвердження розпоряджень голови Вовчанської районної ради.

 

На сайті

На даний момент 19 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація