Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Розпорядження про скликання сесії від 27.02.12

ВОВЧАНСЬКА  РАЙОННА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

 

від    27.02.2012 р. №  

 

 

 

 

Про скликання XVІІ сесії

Вовчанської районної ради VI скликання

 

 

 

Відповідно до ст.ст. 43, 46, 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати XVІІ сесію Вовчанської районної ради VI скликання 29 березня 2012 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (м. Вовчанськ, вул. Леніна, буд. 73).

 

 

На розгляд сесії винести питання:

 

 1. Звіт голови Вовчанської районної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району за 2011 рік та виконання райдержадміністрацією делегованих Вовчанською районною радою повноважень в 2011 році.
 2. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району на 2012 рік.
 3. Про затвердження програми «Питна вода Вовчанського району» на 2012 – 2015 роки.
 4. Про затвердження Програми зайнятості населення Вовчанського району на 2012 – 2013 роки.
 5. Про внесення змін до рішення XV (позачергової) сесії Вовчанської районної ради    VI скликання № 264 від 29.12.2011 р. «Про районний бюджет на 2012 рік».
 6. Про затвердження Порядку відрахування в 2012 році районними комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями частини чистого прибутку (доходу) до загального фонду районного бюджету.
 7. Про надання згоди на прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району нежитлових приміщень Червоноармійської Другої амбулаторії загальної практики – сімейної медицини та Москалівського фельдшерського пункту Червоноармійської сільської ради Вовчанського району Харківської області.
 8. Про надання згоди на прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району матеріальних цінностей із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.
 9. Про надання згоди на прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району медичного обладнання із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Валківського району Харківської області.
 10. Про передачу в оренду об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.
 11. Про затвердження звіту про оцінку майна частини нежитлового приміщення, розташованого за адресою: м. Вовчанськ, вул. Шевченка, 28.
 12. Про затвердження звіту про оцінку майна частини нежитлового приміщення, розташованого за адресою: м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 1-А.
 13. Про внесення змін до Статуту комунального закладу охорони здоров’я «Вовчанська центральна районна лікарня».
 14. Про внесення змін до Програми охорони та раціонального використання земель у Вовчанському районі Харківської області на 2011 – 2015 роки.
 15. В порядку контролю: про хід виконання Програми розвитку малого підприємництва у Вовчанському районі на 2011-2012 роки, затвердженої рішенням V сесії Вовчанської районної ради VІ скликання від 27.01. 2011 р.
 16. В порядку контролю: про хід виконання Програми діяльності редакції Вовчанського районного радіомовлення за 2011 рік.
 17. В порядку контролю: про хід виконання Програми основних напрямків діяльності редакції Вовчанської районної газети «Хлібороб» за 2011 рік.
 18. В порядку контролю: Про розгляд Аналітичної довідки стосовно стану майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району та показників фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств, установ, організацій та закладів, що є суб’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району, за 2011 рік.
 19. Різне.

 

 

 

 

Голова Вовчанської районної ради                                             А.В. Степанець

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На сайті

На даний момент 39 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація