Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Рішення XVII сесії VI скликання 29 березня 2012 року

Звіт голови Вовчанської районної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району за 2011 рік та виконання райдержадміністрацією делегованих Вовчанською районною радою повноважень в 2011 році.

Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Вовчанського району на 2012 рік.

Про затвердження Програми «Питна вода Вовчанського району на 2012 – 2020 роки».

Про затвердження Програми зайнятості населення Вовчанського району на 2012 –  2013 роки.

Про внесення змін до рішення XV (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VI скликання № 264 від 29.12.2011 р. «Про районний бюджет на 2012 рік».

Про затвердження Порядку відрахування районними комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями частини чистого прибутку (доходу) до загального фонду районного бюджету.

Про надання згоди на прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району нежитлових приміщень Червоноармійської Другої амбулаторії загальної практики – сімейної медицини та Москалівського фельдшерського пункту Червоноармійської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про надання згоди на прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району матеріальних цінностей із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

Про надання згоди на прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району медичного обладнання із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Валківського району Харківської області.

Про передачу в оренду об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району, що перебувають в управлінні Вовчанської районної ради.

Про затвердження звіту про оцінку майна – частини нежитлового приміщення, розташованого за адресою: м. Вовчанськ, вул. Шевченка, 28.

Про затвердження звіту про оцінку майна – частини нежитлового приміщення, розташованого за адресою: м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 1-А.

Про внесення змін до Статуту комунального закладу охорони здоров’я «Вовчанська центральна районна лікарня».

Про внесення змін до Програми охорони та раціонального використання земель у Вовчанському районі Харківської області на 2011 – 2015 роки, затвердженої рішенням V сесії Вовчанської районної ради VI скликання  від 27 січня 2011 року.

В порядку контролю: про хід виконання Програми розвитку малого підприємництва у Вовчанському районі на 2011-2012 роки, затвердженої рішенням V сесії Вовчанської районної ради VІ скликання від 27.01. 2011 р.

В порядку контролю: про виконання Програми діяльності редакції Вовчанського районного радіомовлення на 2011 рік, затвердженої рішенням IV (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VI скликання від 28.12.2010 р.

В порядку контролю: про виконання Програми основних напрямків діяльності редакції Вовчанської районної газети «Хлібороб» на 2011 рік, затвердженої рішенням IV (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VI скликання від 28.12.2010 р.

В порядку контролю: про розгляд Аналітичної довідки стосовно стану майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району та показників фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств, установ, організацій та закладів, що є суб’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району, за 2011 рік.

Про передачу на баланс Міністерства юстиції України частини нежитлової будівлі площею 456,85 кв. м  за адресою: м. Вовчанськ, вул. Кірова, 2.

Про надання дозволу відділу освіти Вовчанської районної державної адміністрації на списання майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про затвердження звіту про оцінку нежитлового приміщення загальною площею   151,2 кв. м  за адресою: м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 15-Г.

Про затвердження звіту про оцінку майна – частини нежитлового приміщення загальною площею 20,06 кв. м, розташованого за адресою: м. Вовчанськ, вул. Кірова, 2.

Про прийняття в спільну комунальну власність територіальних громад Вовчанського району ігрового майданчика зі штучним покриттям.

Про вихід Вовчанської районної державної адміністрації з числа засновників редакції Вовчанського районного радіомовлення та затвердження Статуту комунальної установи «Редакція Вовчанського районного радіомовлення» в новій редакції.

Про припинення діяльності підрозділу комунального закладу охорони здоров’я «Вовчанська центральна районна лікарня» – фельдшерського пункту села Новоолександрівка Новоолександрівської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про призначення стипендій «Обдарованість» для дітей і молоді та виплату одноразової грошової винагороди педагогічним працівникам загальноосвітніх навчальних закладів Вовчанського району.

Про звільнення від плати Швець Ольги Леонідівни, матері учениці 2 класу Швець Ірини, за повне утримання дитини у загальноосвітній школі-інтернаті № 5 І – ІІІ ступенів м. Вовчанська.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, розташованої за межами населених пунктів (із земель запасу сільсько-господарського призначення) на території Нестернянської сільської ради Вовчанського району Харківської області, що надається в оренду СТОВ АФ «Хлібороб» для обслуговування господарських будівель та споруд.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 1, розташованої за межами населених пунктів (із земель сільсько-господарського призначення) на території Нестернянської сільської ради Вовчанського району Харківської області, що надається в оренду СТОВ АФ «Хлібороб» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 2, розташованої за межами населених пунктів (із земель сільсько-господарського призначення) на території Нестернянської сільської ради Вовчанського району Харківської області, що надається в оренду СТОВ АФ «Хлібороб» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 3, розташованої за межами населених пунктів (із земель сільсько-господарського призначення) на території Нестернянської сільської ради Вовчанського району Харківської області, що надається в оренду СТОВ АФ «Хлібороб» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 4, розташованої за межами населених пунктів (із земель сільсько-господарського призначення) на території Нестернянської сільської ради Вовчанського району Харківської області, що надається в оренду СТОВ АФ «Хлібороб» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 5, розташованої за межами населених пунктів (із земель сільсько-господарського призначення) на території Нестернянської сільської ради Вовчанського району Харківської області, що надається в оренду СТОВ АФ «Хлібороб» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 6, розташованої за межами населених пунктів (із земель сільсько-господарського призначення) на території Нестернянської сільської ради Вовчанського району Харківської області, що надається в оренду СТОВ АФ «Хлібороб» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 7, розташованої за межами населених пунктів (із земель сільсько-господарського призначення) на території Нестернянської сільської ради Вовчанського району Харківської області, що надається в оренду СТОВ АФ «Хлібороб» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 8, розташованої за межами населених пунктів (із земель сільсько-господарського призначення) на території Нестернянської сільської ради Вовчанського району Харківської області, що надається в оренду СТОВ АФ «Хлібороб» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Про депутатські запити депутата Вовчанської районної ради VI скликання Бабічева М.П.

Про затвердження розпоряджень голови Вовчанської районної ради.

 

На сайті

На даний момент 31 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація