Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас на сайті Вовчанської  районної  ради


Публічна інформація

На виконання вимог Закону України «Про доcтуп до публічної інформації», з метою подання запиту та отримання публічної інформації запитувачі можуть звертатися до Вовчанської районної ради за адресою: 62504, м. Вовчанськ, вул. Соборна, 73, перший поверх, кабінет № 14, щоденно:

з понеділка по четвер з 8:00 до 17:15,

у п’ятницю з 8:00 до 16:00,

перерва з 12:00 до 13:00.

Запит та інформацію може бути індивідуальним або колективним. Запити можуть подаватися в усній, письмовій чи в іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою).

Для подання запиту на інформацію поштою необхідно направити лист на адресу: 62504, м.Вовчанськ, вул. Соборна, 73, Вовчанська районна рада.

Запити також приймаються:

- по телефону за номером: 4-33-84;

- факсом за номером: 4-27-80;

- електронною поштою: vovchrayrada@ukr.net

Письмовий запит подається у довільній формі.

Запит на інформацію має містити:

1) ім’я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку, якщо такий є;

2) загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;

3) підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

З метою спрощення процедури оформлення письмових запитів на інформацію особа може подавати запит шляхом заповнення відповідних форм запитів на інформацію, які можна отримати у відповідальної особи зразок яких розміщений на даному сайті (додається). Зазначені форми мають стислу інструкцію щодо процедури подання запиту на інформацію, її отримання тощо.

У разі якщо з поважних причин (інвалідність, обмежені фізичні можливості тощо) особа не може подати письмовий запит, його має оформити відповідальна особа, обов’язково зазначивши в запиті своє ім’я, контактний телефон, та надати копію запиту особі, яка його подала.

Відповідь на запит на інформацію надається не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту.

У разі якщо запит на інформацію стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, щодо стану довкілля, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних подій, що сталися або можуть статись і загрожують безпеці громадян, відповідь має бути надана не пізніше 48 годин з дня отримання запиту.

Клопотання про термінове опрацювання запиту має бути обгрунтованим.

У разі якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, розпорядник інформації маже продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обгрунтуванням такого продовження. Про продовження строку розпорядник інформації повідомляє запитувача в письмовій формі не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту.

Інформація на запит надається безкоштовно.

У разі якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, запитувач зобов’язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк.

скачати форми запиту

Закон України "Про інформацію"

Закон України «Про доступ до публічної інформації»

Перелік інформації, що підлягає оприлюдненню

Перелік інформації, що належить до службової

 

На сайті

На даний момент 19 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація