Рішення XVIII сесії VI скликання 24 травня 2012 року

Про призначення стипендії «Обдарованість» учню Вовчанської гімназії № 1 Вовчанської районної ради Харківської області Панченку Владиславу та виплату одноразової винагороди педагогу Селецькій Майї Василівні.

Про виконання районного бюджету за І квартал 2012 року. (додатки)

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції між Гатищенською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою на 2012 рік.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції між Червоноармійською Першою сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою на 2012 рік для виготовлення технічного паспорту будівлі Жовтневої загальноосвітньої школи.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції між Червоноармійською Першою сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою на 2012 рік для придбання спортивного інвентарю для Жовтневої, Пролетарської та Радянської загальноосвітніх шкіл.

Про затвердження угоди про передачу трансфертів між Охрімівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою на 2012 рік.

Про затвердження угоди про надання субвенції між Хотімлянською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою на 2012 рік.

Про внесення змін до рішення XV (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VI скликання № 264 від 29.12.2011 р. «Про районний бюджет на 2012 рік».

Про стан розвитку освіти у Вовчанському районі.

В порядку контролю: про хід виконання рішень Вовчанської районної ради щодо реформування закладів охорони здоров’я.

Про прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району нежитлового приміщення Молодівського фельдшерського пункту Молодівської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району нежитлових приміщень Червоноармійської Другої амбулаторії загальної практики – сімейної медицини та Москалівського фельдшерського пункту Червоноармійської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження акту прийому-передачі будівлі Іванівського фельдшерського пункту від Іванівської сільської ради до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про затвердження акту прийому-передачі будівлі Хотімлянської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини від Хотімлянської сільської ради до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про затвердження акту прийому-передачі будівлі автогаражу Білоколодязької лікарської амбулаторії від Білоколодязької селищної ради до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про надання згоди на прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району комп’ютерної техніки із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

Про надання згоди на прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району матеріальних цінностей із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

Про надання згоди на прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району медичного обладнання із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

Про надання дозволу відділу освіти Вовчанської районної державної адміністрації на списання майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про затвердження звіту про оцінку майна – частини нежитлового приміщення, розташованого за адресою: м. Вовчанськ, вул. Шевченка, 28.

Про надання дозволу Вовчанській районній раді на списання майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району – частини нежитлової будівлі за адресою: м. Вовчанськ, вул. Леніна, 75.

Про звільнення від сплати заборгованості за перебування Дьяченко Марини у Вовчанській загальноосвітній школі-інтернаті І – ІІІ ступенів № 5 Вовчанської районної ради Харківської області.

Про затвердження Програми розвитку дошкільної освіти у Вовчанському районі на 2012 – 2017 роки. (програма)

Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми профілактики правопорушень у Вовчанському районі Харківської області на 2011 – 2015 роки.

Про затвердження Програми розвитку овочівництва, картоплярства у Вовчанському районі на період до 2020 року. (програма)

Про створення комунальної установи «Вовчанський історико-краєзнавчий музей».

Про продаж нежитлового приміщення загальною площею 151,2 кв.м за адресою:  м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 15-Г.

Про затвердження актів прийому-передачі будівель Вовчансько-Хутірської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини та фельдшерського пункту с. Покаляне від Вовчансько-Хутірської сільської ради до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про затвердження розпоряджень голови Вовчанської районної ради.

 

На сайті

На даний момент 28 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація