Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Рішення XIX (позачергової) сесії VI скликання 11 липня 2012 року

Про затвердження Комплексної програми охорони навколишнього природного середовища у Вовчанському районі на 2012 – 2015 роки.

Про внесення змін до Програми охорони та раціонального використання земель у Вовчанському районі Харківської області, затвердженої рішенням V сесії Вовчанської районної ради VI скликання від 27.01.2011 р.

Про затвердження угоди про надання субвенції на 2012 рік між Білоколодязькою селищною радою та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання субвенції на 2012 рік між Вільчанською селищною радою та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання субвенції на 2012 рік між Вовчансько-Хутірською сільською радою та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання субвенції на 2012 рік між Волохівською сільською радою та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання субвенції на 2012 рік між Гатищенською сільською радою та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання субвенції на 2012 рік між Гонтарівською сільською радою та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання субвенції на 2012 рік між Жовтневою Другою сільською радою та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання субвенції на 2012 рік між Землянською сільською радою та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання субвенції на 2012 рік між Іванівською сільською радою та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання субвенції на 2012 рік між Котівською сільською радою та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання субвенції на 2012 рік між Молодівською сільською радою та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання субвенції на 2012 рік між Нестернянською сільською радою та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання субвенції на 2012 рік між Новоолександрівською сільською радою та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання субвенції на 2012 рік між Петропавлівською сільською радою та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання субвенції на 2012 рік між Пільнянською сільською радою та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання субвенції на 2012 рік між Революційною сільською радою та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання субвенції на 2012 рік між Різниківською сільською радою та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання субвенції на 2012 рік між Рубіжненською сільською радою та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання субвенції на 2012 рік між Старицькою сільською радою та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання субвенції на 2012 рік між Хотімлянською сільською радою та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання субвенції на 2012 рік між Червоноармійською сільською радою та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання субвенції на 2012 рік між Червоноармійською Першою сільською радою та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання субвенції на 2012 рік між Юрченківською сільською радою та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання субвенції на 2012 рік між Вовчанською районною радою та Харківською обласною радою.

Про внесення змін до рішення XV (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VI скликання № 264 від 29.12.2011 р. «Про районний бюджет на 2012 рік».

Про реорганізацію Котівської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області шляхом приєднання до Юрченківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області.

Про затвердження списку присяжних Вовчанського районного суду Харківської області. (додаток)

Про затвердження розпоряджень голови Вовчанської районної ради.

 

 

 

 

 

На сайті

На даний момент 25 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація