Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Розпорядження про скликання сесії від 24.06.11

ВОВЧАНСЬКА  РАЙОННА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від    24.06.2011 р. №   11

 

Про скликання X сесії

Вовчанської районної ради VI скликання

 

Відповідно до ст.ст. 43, 46, 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування     в Україні» скликати X сесію Вовчанської районної ради VI скликання 28 липня  2011 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (м. Вовчанськ, вул. Леніна, 73, 3 поверх).

 

На розгляд сесії винести питання:

1. Про внесення змін до рішення IV (позачергової) сесії Вовчанської районної ради      VI скликання від 28.12.2010 р. № 35-VI «Про районний бюджет на 2011 рік».

2. Про затвердження угоди про надання субвенції між Вовчанською районною радою та Гатищенською сільською радою Вовчанського району Харківської області.

3. Про затвердження угоди про надання субвенції між Вовчанською районною радою та Рубіжненською сільською радою Вовчанського району Харківської області.

4. Про затвердження угоди про надання субвенції між Вовчанською районною радою та Старосалтівською селищною радою Вовчанського району Харківської області.

5. Про затвердження угоди про надання субвенції між Вовчанською районною радою та Хотімлянською сільською радою Вовчанського району Харківської області.

6. Про затвердження угоди про надання субвенції між Вовчанською районною радою та Червоноармійською Першою сільською радою Вовчанського району Харківської області.

7. Про реорганізацію Шевченківської Першої загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області шляхом приєднання до Революційної загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області.

8. Про надання згоди на прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району будівлі Білоколодязької лікарської амбулаторії Білоколодязької селищної ради Вовчанського району Харківської області.

9. Про надання згоди на прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району будівлі Жовтневої Другої амбулаторії сімейного лікаря Жовтневої Другої сільської ради Вовчанського району Харківської області.

10. Про надання згоди на прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району будівель Новоолександрівського, Лозівського та Бакшеївського фельдшерських пунктів Новоолександрівської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

11. Про затвердження звіту про незалежну оцінку об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району, розташованих за адресою: м. Вовчанськ, вул. Фрунзе, 1Е (диспетчерська) площею 77,6 кв. м  та м. Вовчанськ, вул. Фрунзе, 1 (гараж) площею 766,2 кв. м.

12. Про затвердження звіту про незалежну оцінку об’єкту спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району, розташованого за адресою: м. Вовчанськ, вул. Пушкіна, 1 (приміщення загальноосвітньої школи-інтернату № 5) площею 16,6 кв. м.

13. Про внесення змін до типу та назви Вовчанської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів № 7 Вовчанської районної ради Харківської області.

14. Про створення комунальної установи «Вовчанський будинок дитячої та юнацької творчості Вовчанської районної ради Харківської області».

15. Про внесення змін до назви рішення IX сесії Вовчанської районної ради VI скликання від 10.06.2011 р. «Про реорганізацію Старосалтівської гімназії Вовчанської районної ради Харківської області в Старосалтівську загальноосвітню школу І – ІІІ  ступенів  імені Героя Радянського Союзу О.М. Щербака Вовчанської районної ради Харківської області.

16. Різне.

 

Голова Вовчанської районної ради                                                  А.В. Степанець

 

На сайті

На даний момент 20 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація