Рішення XХ сесії VI скликання 16 серпня 2012 року

Про присвоєння звання «Почесний громадянин Вовчанського району 2012 року».

Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Вовчанського району за І півріччя 2012 року.

Про виконання районного бюджету за І півріччя 2012 року.

Про стан підготовки навчальних закладів району до нового 2012 – 2013 навчального року.

Про порядку контролю: про розгляд Аналітичної довідки стосовно стану майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району та показників фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств, установ, організацій та закладів, що є суб’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району, за І півріччя 2012 року.

Про затвердження договору між Харківською обласною радою та Вовчанською районною радою про міжбюджетні трансферти.

Про внесення змін до рішення XV (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VI скликання № 264 від 29.12.2011 р. «Про районний бюджет на 2012 рік».

Про створення цільового фонду соціально-економічного розвитку району.

Про прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району медичного обладнання із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Валківського району.

Про прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району медичного обладнання із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

Про передачу медичного обладнання із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Харківського району.

Про передачу майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району з балансу відділу освіти Вовчанської РДА на баланс відділу культури і туризму Вовчанської РДА.

Про надання дозволу відділу освіти Вовчанської районної державної адміністрації на списання жарочної шафи, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про надання дозволу відділу освіти Вовчанської районної державної адміністрації на списання паркану, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про надання згоди Вовчанської районної ради на продаж частини нежитлового приміщення, що належить ТОВ «Вовчанська друкарня».

Про реорганізацію Волохівської загальноосвітньої школи у навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад».

Про реорганізацію Охрімівської загальноосвітньої школи у навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад».

Про реорганізацію Петропавлівської загальноосвітньої школи у навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад».

Про реорганізацію Рубіжненської загальноосвітньої школи у навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад».

Про реорганізацію Пільнянської загальноосвітньої школи у навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад».

Про реорганізацію Жовтневої загальноосвітньої школи у навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад».

Про надання згоди на прийняття у спільну комунальну власність та передачу на баланс відділу освіти приміщень та споруд Охрімівської загальноосвітньої школи.

Про надання згоди на прийняття у спільну комунальну власність та передачу на баланс відділу освіти приміщень та споруд Малововчанської загальноосвітньої школи.

Про надання згоди на прийняття у спільну комунальну власність та передачу на баланс відділу освіти приміщень та споруд Шестаківської загальноосвітньої школи.

Про затвердження акту прийому-передачі нежитлового приміщення Молодівського фельдшерського пункту від Молодівської сільської ради до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про затвердження актів прийому-передачі нежитлових приміщень Червоноармійської Другої амбулаторії загальної практики – сімейної медицини та Москалівського фельдшерського пункту від Червоноармійської сільської ради до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про надання дозволу відділу освіти Вовчанської районної державної адміністрації на списання автомобіля ІЖ 2715, державний номер 74-86 ХАЦ, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про надання дозволу КЗОЗ «Вовчанська центральна районна лікарня» на списання майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про передачу в оренду об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про затвердження угоди на передачу трансфертів між Жовтневою Другою сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою на 2012 рік.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2012 рік між Рубіжненською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2012 рік між Гонтарівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання субвенції на 2012 рік між Червоноармійською Першою сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2012 рік між Червоноармійською Першою сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження розпоряджень голови Вовчанської районної ради.

 

На сайті

На даний момент 20 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація