Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Розпорядження про скликання (позачергової) ХХІІ сесії від 13.09.12 року

ВОВЧАНСЬКА  РАЙОННА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від 10.09.2012 р. 9

 

 

 

Про скликання ХХІI (позачергової) сесії

Вовчанської районної ради VI скликання

 

 

Відповідно до ст.ст. 43, 46, 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати ХХІI (позачергову) сесію Вовчанської районної ради VI скликання 13 вересня 2012 року о 10.00 годині  в залі засідань районної ради (м. Вовчанськ, вул. Леніна, 73,  3 поверх).

 

На розгляд сесії винести питання:

1. Про затвердження Програми покращення умов обслуговування платників податків Вовчанського району та збільшення надходжень до Державного та місцевих бюджетів на 2012 рік.

2. Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району на 2012 – 2015 роки, затвердженої рішенням XVI сесії Вовчанської районної ради VI скликання № 273-VI від 09.02.2012 р.

3. Про затвердження угоди про передачу трансфертів між Вовчанською міською радою та Вовчанською районною радою на 2012 рік.

4. Про затвердження угоди про надання субвенції між Вовчанською районною радою та Харківською обласною радою на 2012 рік.

5. Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2012 рік між Червоноармійською Першою сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

6. Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2012 рік між Старосалтівською селищною радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

7. Про внесення змін до рішення XV (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VІ скликання № 264 від 29.12.2011 р. «Про районний бюджет на 2012 рік».

8. Про прийняття в спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району газопроводу низького тиску до топочної Жовтневої загальноосвітньої школи Вовчанської районної ради Харківської області протяжністю 1139,5 м, місцезнаходження якого від вулиці Молодіжної до вулиці Іванівської села Жовтневе Вовчанського району Харківської області.

9. Про передачу із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району газопроводу низького тиску до топочної Жовтневої загальноосвітньої школи Вовчанської районної ради Харківської області протяжністю 1139,5 м, місцезнаходження якого від вулиці Молодіжної до вулиці Іванівської села Жовтневе Вовчанського району Харківської області, в комунальну власність Червоноармійської Першої територіальної громади в особі Червоноармійської Першої сільської ради Вовчанського району Харківської області.

10. Про погодження на призначення Янової Олени Андріївни на посаду директора Молодівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області.

11. Про списання заборгованості за утримання учениці 7 класу Шопинської Альони у Вовчанській загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів № 5 Вовчанської районної ради Харківської області.

12. Про затвердження актів прийому-передачі матеріальних цінностей та обладнання Котівської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області Юрченківській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області.

13. Різне.

Голова Вовчанської районної ради                                                  А.В. Степанець

 

На сайті

На даний момент 29 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація