Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Рішення XXІII сесії VI скликання 25 жовтня 2012 року

Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Вовчанського району на 2012 рік, затвердженої рішенням XVII сесії Вовчанської районної ради VI скликання № 306-VI від 29.03.2012 р.

Про внесення змін до районної Програми з питань захисту прав дітей, подолання дитячої безпритульності та бездоглядності на 2011 – 2015 роки, затвердженої рішенням IV (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VI скликання № 47-VI від 28.12.2012 р.

Про надання Вовчанській районній державній адміністрації Харківської області повноважень замовника на розробку детальних планів територій за межами населених пунктів району.

Про затвердження угоди про передачу трансфертів між Охрімівською сільською радою та Вовчанською районною радою на 2012 рік.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2012 рік між Білоколодязькою селищною радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2012 рік між Молодівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання субвенції на 2012 рік між Хотімлянською сільською радою та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2012 рік між Землянською сільською радою та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2012 рік між Пільнянською сільською радою та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2012 рік між Волохівською сільською радою та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2012 рік між Революційною сільською радою та Вовчанською районною радою.

Про внесення змін до рішення XXII (позачергової) сесії Вовчанської районної ради  VI скликання № 454 від 13.09.2012 р. «Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2012 рік між Старосалтівською селищною радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою».

Про затвердження угоди про передачу трансфертів між Вовчанською міською радою та Вовчанською районною радою на 2012 рік.

Про затвердження договору про передачу субвенції між Вовчанською районною радою та Харківською обласною радою на 2012 рік.

Про затвердження угод на передачу трансфертів між місцевими радами Вовчанського району та Вовчанською районною радою на 2013 рік на виконання районних програм.

Про внесення змін до рішення XV (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VI скликання № 264 від 29.12.2011 р. «Про районний бюджет на 2012 рік». Додатки

Про передачу в оренду об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про доповнення переліку об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району, які підлягають приватизації, затвердженого рішенням V сесії Вовчанської районної ради VI скликання № 66-VI від 27.01.2011 р.

Про продаж частини нежитлового приміщення спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району за адресою: Вовчанський район, с. Іванівка, вул. Леніна (колишній стаціонар лікарні на території Іванівської загальноосвітньої школи).

Про звільнення окремих категорій батьків від плати за перебування дітей у Вовчанській загальноосвітній школі-інтернаті І – ІІІ ступенів № 5 Вовчанської районної ради Харківської області.

Про надання дозволу Вовчанській районній раді на списання з балансу майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про затвердження розпоряджень голови Вовчанської районної ради.

 

На сайті

На даний момент 19 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація