Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Рішення XXIV сесії VI скликання 29 листопада 2012 року

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2012 рік між Іванівською сільською радою та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2012 рік між Охрімівською сільською радою та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2012 рік між Рубіжненською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2012 рік між Червоноармійською Першою сільською радою та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2012 рік між Шестаківською сільською радою та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2012 рік між Юрченківською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2012 рік між Пільнянською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2012 рік між Котівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2012 рік між Старицькою сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження додаткової угоди до угоди №1 про передачу трансфертів між Вовчанською міською радою та Вовчанською районною радою на 2012 рік про розірвання цієї угоди.

Про внесення змін до рішення XV (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VІ скликання № 264 від 29.12.2011 р. «Про районний бюджет на 2012 рік».

Про надання дозволу КЗОЗ «Вовчанська центральна районна лікарня» на списання майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про затвердження акту приймання-передачі до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району медичного обладнання із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Валківського району Харківської області.

Про надання згоди на передачу частини нежитлового приміщення, розташованого за адресою: м.Вовчанськ, вул..Кірова, 2, із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району до державної власності Генеральної прокуратури України.

Про передачу в оренду об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про передачу в оренду комунальному закладу охорони здоров’я «Обласна клінічна лікарня – центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про передачу із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області майна згідно з додатком 9 до рішення ХVІІ сесії Харківської обласної ради від 15 листопада 2012 року № 549-VІ.

Про прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району медичного обладнання із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Харківської області.

Про впровадження в Вовчанському районі системи відеоконференцзвязку.

Про затвердження Статуту комунальної установи «Вовчанська дитячо-юнацька спортивна школа».

Про звільнення від плати батьків та опікунів за перебування дітей у Вовчанській загальноосвітній школі-інтернаті № 5 Вовчанської районної ради Харківської області.

Про організацію харчування дітей у дошкільному підрозділі Жовтневого навчально-виховного комплексу (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад) Вовчанської районної ради Харківської області.

Про затвердження штатного розпису працівників Вовчанської районної ради з 01 грудня 2012 року.

Про затвердження розпоряджень голови Вовчанської районної ради.

 

На сайті

На даний момент 31 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація