Рішення XXV сесії VI скликання 27 грудня 2012 року

Звіт голови Вовчанської районної ради про свою діяльність за період  з листопада   2011 року по грудень 2012 року.

Про порядку контролю: «Про виконання програми охорони та раціонального використання земель у Вовчанському районі на 2011-2015 роки», затвердженої рішенням V сесії Вовчанської районної ради VI скликання від 27.01.2011 року.

Про затвердження угоди про передачу трансфертів між Вовчанською міською радою та Вовчанською районною радою на 2012 рік.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2012 рік між Пільнянською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження додаткової угоди про розірвання угод про передачу трансфертів між Жовтневою Другою сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою на 2012 рік від 19.07.2012 р. та від 16.08.2012 р., затверджених рішенням  XX сесії Вовчанської районної ради VI скликання № 437-VI від 16.08.2012 р.

Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району Харківської області на 2012 – 2015 роки, затвердженої  рішенням XVI сесії Вовчанської районної ради VI скликання № 273-VI від 09.02.2012 р.

Про внесення змін до рішення XV (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VІ скликання № 264 від 29.12.2011 р. «Про районний бюджет на 2012 рік».

Про затвердження Програми діяльності комунальної установи «Редакція Вовчанського районного радіомовлення» на 2013 рік.

Про затвердження Програми основних напрямків діяльності редакції Вовчанської районної газети «Хлібороб» на 2013 рік.

Про затвердження Програми розвитку клубних закладів у Вовчанському районі на 2013 – 2015 роки.

Про затвердження Програми допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді та призову громадян України на строкову військову службу у Вовчанському районі Харківської області в 2013 році.

Про внесення змін до районної програми «Шкільний автобус» на 2011 – 2015 роки, затвердженої рішенням IV (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VI скликання від 28.12.2010 р.

Про встановлення норм харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Вовчанського району на 2013 рік.

Про ліквідацію комунального підприємства «Підприємство шкільного харчування».

Про зміну назви та доповнення видів діяльності комунальної установи «Трудовий архів Вовчанського району».

Про регіональний контракт.

Про районний бюджет на 2013 рік.

Про погодження на призначення Батинського А.В. на посаду директора Вовчанської гімназії № 1 Вовчанської районної ради Харківської області.

Про доповнення переліку об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району, які підлягають приватизації, затвердженого рішенням V сесії Вовчанської районної ради VI скликання № 66 від 27.01.2011 р.

Про продаж комплексу нежитлових будівель колишньої Котівської загальноосвітньої школи (школа, погріб, газова котельня, туалет) за адресою: с. Котівка, Вовчанський район).

Про передачу в оренду об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району комп’ютерної техніки із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

Про затвердження акту приймання-передачі до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району медичного обладнання (кабінету флюорографічного рухомого та комплексу рентгенівського діагностичного «Медикс») із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

Про затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земель сільськогосподарських угідь ділянок приватної власності гр. Кравченко Лариси Вікторівни на території Червоноармійської Першої сільської ради Вовчанського  району Харківської області.

Про надання згоди на реалізацію Проекту цільових екологічних (зелених) інвестицій у Вовчанському районі.

Про затвердження штатного розпису Вовчанської районної ради з 01 січня 2013 року.

Про затвердження розпоряджень голови Вовчанської районної ради.

 

На сайті

На даний момент 25 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація