Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Розпорядження про скликання ХХVІ сесії від 30.01.13 року

ВОВЧАНСЬКА  РАЙОННА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

 

від 30.01.2013 1

 

 

Про скликання ХХVІ сесії

Вовчанської районної ради VI скликання

 

 

Відповідно до ст.ст. 43, 46, 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати ХХVІ сесію Вовчанської районної ради VI скликання 28 лютого 2013 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (м. Вовчанськ, вул. Леніна, 73, 3 поверх).

 

На розгляд сесії винести питання:

1. Про інформацію щодо стану законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності Вовчанського районного відділу ГУМВС України в Харківській області за 2012 рік.

2. Про інформацію щодо стану законності, боротьби зі злочинністю та результати діяльності прокуратури Вовчанського району за 2012 рік.

3. В порядку контролю: про хід виконання «Програми розвитку побутового обслуговування населення Вовчанського району на 2011 – 2015 роки».

4. Про затвердження видатків на реалізацію Програми діяльності та штатного розпису комунальної установи «Трудовий архів Вовчанського району» на 2013 рік.

5. Про затвердження Програми покращення надання невідкладної медичної допомоги  КЗОЗ  «Вовчанська центральна районна лікарня».

6. Про затвердження угод про передачу трансфертів між місцевими радами Вовчанського району та Вовчанською районною радою на 2013 рік.

7. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2012 рік.

8. Про внесення змін рішення XXV сесії Вовчанської районної ради VІ скликання № 512-VI від 27.12.2012 р. «Про районний бюджет на 2013 рік».

9. Про затвердження звіту про оцінку майна спільної комунальної власності  територіальних  громад сіл, селищ та  міста Вовчанського  району.

10. Про передачу в оренду майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

11. Про внесення змін до Статуту Комунальної установи по утриманню трудового архіву та майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

12. Про затвердження Програми діяльності Комунальної установи по утриманню трудового архіву та майна спільної комунальної власності територіальних громад, сіл, селищ, міста Вовчанського району.

13. Про передачу майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району на баланс Комунальній установі по утриманню трудового архіву та майна спільної комунальної власності територіальних громад, сіл, селищ, міста Вовчанського району.

14. Про передачу архіву ПАТ «Вовчанський хлібозавод» до Комунальної установи по утриманню трудового архіву та майна спільної комунальної власності  територіальних  громад сіл, селищ та міста Вовчанського району.

15. Про надання згоди на прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області у спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селищ Вовчанського району книг М. Шолохова  «Тихий  дон».

16. Про затвердження акту приймання-передачі до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району медичного обладнання із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

17. Про затвердження акту приймання-передачі до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району комп’ютерної техніки із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

18. Про затвердження плану роботи Вовчанської районної ради на 2013 рік.

19. Про внесення змін до структури виконавчого апарату Вовчанської районної ради.

20. Про депутатські запити депутатів Вовчанської районної ради.

21. Різне.

 

Голова Вовчанської районної ради                                                  А.В. Степанець

 

На сайті

На даний момент 24 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація