Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Розпорядження про скликання ХХІV сесії від 31.10.12 року

ВОВЧАНСЬКА  РАЙОННА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

 

від 31.10.2012 р. 11

 

 

Про скликання ХХІV сесії

Вовчанської районної ради VI скликання

 

 

Відповідно до ст.ст. 43, 46, 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати ХХІV сесію Вовчанської районної ради VI скликання 29 листопада 2012 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (м. Вовчанськ, вул. Леніна, 73, 3 поверх).

 

На розгляд сесії винести питання:

1. Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2012 рік між Іванівською сільською радою та Вовчанською районною радою.

2. Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2012 рік між Охрімівською сільською радою та Вовчанською районною радою.

3. Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2012 рік між Рубіжненською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

4. Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2012 рік між Червоноармійською Першою сільською радою та Вовчанською районною радою.

5. Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2012 рік між Шестаківською сільською радою та Вовчанською районною радою.

6. Про внесення змін до рішення XV (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VІ скликання № 264 від 29.12.2011 р. «Про районний бюджет на 2012 рік».

7. Про надання дозволу КЗОЗ «Вовчанська центральна районна лікарня» на списання майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

8. Про затвердження акту приймання-передачі до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району медичного обладнання із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Валківського району Харківської області.

9. Різне.

 

 

Голова Вовчанської районної ради                                                  А.В. Степанець

 

На сайті

На даний момент 21 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація