Рішення XXVІ сесії VI скликання 28 лютого 2013 року

Про інформацію щодо стану законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності Вовчанського районного відділу ГУМВС України в Харківській області за 2012 рік.

Про інформацію щодо стану законності, боротьби зі злочинністю та результати діяльності прокуратури Вовчанського району за 2012 рік.

В порядку контролю: про хід виконання «Програми розвитку побутового обслуговування населення Вовчанського району на 2011 – 2015 роки», затвердженої рішенням IX сесії Вовчанської  районної ради VI скликання № 126-VI від 10.06.2011 р.

В порядку контролю: про хід виконання програми «Питна вода Вовчанського району» на 2012 – 2020 роки, затвердженої рішенням XVII сесії Вовчанської районної ради  VI скликання № 307 –VI від 29.03.2012 р.

Про затвердження видатків на реалізацію Програми діяльності та штатного розпису комунальної установи «Трудовий архів Вовчанського району» на 2013 рік.

Про затвердження угоди про надання міжбюджетного трансферту Вовчанському районному бюджету з обласного бюджету на фінансування покращення надання соціальних послуг найуразливішим верствам населення Вовчанського району.

Про затвердження угоди про передачу трансфертів між Вовчанською міською радою та Вовчанською районною радою на 2013 рік.

Про затвердження угоди про надання субвенції на 2013 рік між Старосалтівською селищною радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання субвенції на 2013 рік між Гатищенською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання субвенції на 2013 рік між Молодівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання субвенції на 2013 рік між Революційною сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання субвенції на 2013 рік між Рубіжненською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання субвенції на 2013 рік між Старицькою сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання субвенції на 2013 рік між Хотімлянською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання субвенції на 2013 рік між Червоноармійською Першою сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про внесення змін до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Вовчанського району на 2010 – 2014 роки, затвердженої рішенням XLVI сесії Вовчанської районної ради V скликання від 18.06.2010 р. та Порядку управління районними комунальними підприємствами, установами та закладами, що є суб’єктами спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району, затвердженого рішенням XIV сесії Вовчанської районної ради VI скликання від 22.12.2011 р.

Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2012 рік.

Про внесення змін до рішення XXV сесії Вовчанської районної ради VІ скликання № 512-VI від 27.12.2012 р. «Про районний бюджет на 2013 рік». Додатки

Про затвердження звіту про оцінку майна – нежитлового приміщення спільної комунальної власності  територіальних громад сіл, селищ та міста Вовчанського району, розташованого за адресою: м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 1-А.

Про затвердження звіту про оцінку майна – нежитлового приміщення спільної комунальної власності  територіальних громад сіл, селищ та міста Вовчанського району, розташованого за адресою: м. Вовчанськ, вул. Шевченко, 28 (будівля літ. «А-5»).

Про затвердження звіту про оцінку майна – нежитлового приміщення спільної комунальної власності  територіальних громад сіл, селищ та міста Вовчанського району, розташованого за адресою: м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 15Г.

Про затвердження Реєстрів майна та Переліку суб’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району станом на 01.01.2013 р.

Про надання пільг суб’єктам господарювання по сплаті за комунальні послуги та за користування приміщеннями в 2013 році.

Про передачу в оренду нерухомого майна спільної комунальної власності територіальних громад  сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про внесення змін до Статуту Комунальної установи по утриманню трудового архіву та майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про затвердження Програми діяльності Комунальної установи по утриманню трудового архіву та майна спільної комунальної власності територіальних громад, сіл, селищ, міста Вовчанського району на 2013 рік.

Про передачу майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району на баланс Комунальній установі по утриманню трудового архіву та майна спільної комунальної власності територіальних громад, сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про надання згоди на прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області у спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району книг М. Шолохова  «Тихий  Дон».

Про надання згоди на прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району вуличного тренажерного майданчика за адресою: м. Вовчанськ, вул. Дзержинського, буд. 5А.

Про затвердження актів приймання-передачі до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району медичного обладнання (світильники безтіньові операційні та столик анестезіолога) із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

Про затвердження плану роботи Вовчанської районної ради на 2013 рік.

Про внесення змін до структури виконавчого апарату Вовчанської районної ради.

Про депутатський запит депутата Вовчанської районної ради Бабічева М.П.

Про затвердження розпоряджень голови Вовчанської районної ради.

 

На сайті

На даний момент 24 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація