Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Розпорядження про скликання ХХVІІ сесії від 14.03.13 року

ВОВЧАНСЬКА  РАЙОННА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від 14.03.2013 2

 

Про скликання ХХVІІ сесії

Вовчанської районної ради VI скликання

 

 

Відповідно до ст.ст. 43, 46, 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати ХХVІІ сесію Вовчанської районної ради VI скликання 18 квітня  2013 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (м. Вовчанськ, вул. Леніна, 73, 3 поверх).

 

На розгляд сесії винести питання:

1. Про звіт голови Вовчанської районної державної адміністрації про виконання Програм соціально-економічного та культурного розвитку Вовчанського району за 2012 рік та здійснення повноважень, делегованих рішенням ІІ сесії Вовчанської районної ради VI скликання від 18.11.2010 р. за 2012 рік.

2. Про затвердження Програми економічного та соціального розвитку Вовчанського району на 2013 рік.

3. Про стратегію сталого розвитку Вовчанського району до 2020 року.

4. Про затвердження угод про надання субвенцій на 2013 рік між місцевими радами Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

5. Про внесення змін рішення XXV сесії Вовчанської районної ради VІ скликання № 512-VI від 27.12.2012 р. «Про районний бюджет на 2013 рік».

6. Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Вовчанське підприємство теплових мереж».

7. Про надання дозволу комунальному підприємству «Вовчанське підприємство теплових мереж» на списання майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

8. Про передачу нерухомого майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району на баланс Комунальній установі по утриманню трудового архіву та майна спільної комунальної власності територіальних громад, сіл, селищ, міста Вовчанського району.

9. Про затвердження акту приймання-передачі до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району комп’ютерної техніки із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

10. Про призначення стипендій «Обдарованість» для дітей і молоді та виплату одноразової грошової винагороди педагогічним працівникам загальноосвітніх навчальних закладів Вовчанського району в 2013 році.

11. Про затвердження відзнаки «Почесний громадянин Вовчанського району».

12. Про затвердження відзнаки «90 річчя Вовчанського району».

13. Різне.

 

Голова Вовчанської районної ради                                                  А.В. Степанець

 

На сайті

На даний момент 35 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація