Голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження про скликання ХХVІІІ сесії Вовчанської районної ради VI скликання

 

ВОВЧАНСЬКА  РАЙОННА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

 

від 16.05.2013 3

 

 

Про скликання ХХVІІІ сесії

Вовчанської районної ради VI скликання

 

 

Відповідно до ст.ст. 43, 46, 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати ХХVІІІ сесію Вовчанської районної ради VI скликання 13 червня     2013 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (м. Вовчанськ, вул. Леніна, 73, 3 поверх).

 

На розгляд сесії винести питання:

 

1. Про затвердження угоди про надання субвенцій на 2013 рік між Білоколодязькою селищною радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

2. Про затвердження угоди про надання субвенцій на 2013 рік між Вільчанською селищною радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

3. Про затвердження угоди про надання субвенцій на 2013 рік між Волохівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

4. Про затвердження угоди про надання субвенцій на 2013 рік між Землянською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

5. Про затвердження угоди про надання субвенцій на 2013 рік між Іванівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

6. Про затвердження угоди про надання субвенцій на 2013 рік між Котівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

7. Про затвердження угоди про надання субвенцій на 2013 рік між Охрімівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

8. Про затвердження угоди про надання субвенцій на 2013 рік між Петропавлівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

9. Про затвердження угоди про надання субвенцій на 2013 рік між Пільнянською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

10.  Про затвердження угоди про надання субвенцій на 2013 рік між Різниківською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

11.  Про затвердження угоди про надання субвенцій на 2013 рік між Рубіжненською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

12.  Про затвердження угоди про надання субвенцій на 2013 рік між Старицькою сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

13.  Про затвердження угоди про надання субвенцій на 2013 рік між Червоноармійською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

14.  Про затвердження додаткової угоди про розірвання угоди про передачу трансфертів між Вільчанською селищною радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою на 2013 рік від 25.09.2012 р., затвердженої рішенням XXІІІ сесії Вовчанської районної ради VI скликання № 478-VI від 25.10.2012 р.

15.  Про затвердження додаткової угоди про розірвання угоди про надання субвенції на виконання заходів Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Вовчанського району на 2010-2014 роки між Білоколодязькою селищною радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

16.  Про затвердження додаткової угоди про розірвання угоди про надання субвенції на виконання заходів Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Вовчанського району на 2010-2014 роки між Старосалтівською селищною радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

17.  Про затвердження додаткової угоди про розірвання угоди про надання субвенції на виконання заходів Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Вовчанського району на 2010-2014 роки між Жовтневою Другою сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

18.  Про затвердження додаткової угоди про розірвання угоди про надання субвенції на виконання заходів Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Вовчанського району на 2010-2014 роки між Землянською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

19.  Про затвердження додаткової угоди про розірвання угоди про надання субвенції на виконання заходів Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Вовчанського району на 2010-2014 роки між Різниківською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

20.  Про затвердження додаткової угоди про розірвання угоди про надання субвенції на виконання заходів Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Вовчанського району на 2010-2014 роки між Рубіжненською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

21.  Про затвердження додаткової угоди про розірвання угоди про надання субвенції на виконання заходів Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Вовчанського району на 2010-2014 роки між Старицькою сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

22.  Про затвердження додаткової угоди про розірвання угоди про надання субвенції на виконання заходів Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Вовчанського району на 2010-2014 роки між Юрченківською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

23.  Про внесення змін до рішення XXIV сесії Вовчанської районної ради VI скликання   № 508-VI від 29 листопада 2012 року «Про організацію харчування дітей у дошкільному підрозділі Жовтневого навчально-виховного комплексу (загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад) Вовчанської районної ради Харківської області».

24.  Про внесення змін рішення XXV сесії Вовчанської районної ради VІ скликання № 512-VI від 27.12.2012 р. «Про районний бюджет на 2013 рік».

25.  Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Вовчанське БТІ».

26.  Про передачу в оренду об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

27.  Про прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району вуличного тренажерного майданчика за адресою: м. Вовчанськ, вул. Дзержинського, буд. 5а.

28.  Про передачу автотранспортних засобів та затвердження актів прийому-передачі.

29.  Різне.

 

 

Голова Вовчанської районної ради                                                      А.В. Степанець

 

На сайті

Сейчас 10 гостей онлайн

Президент України

Харківська державна адміністрація