Рішення XXVІІІ сесії VI скликання 13 червня 2013 року

Про хід виконання районних програм в І півріччі 2013 року.

Про внесення змін до Комплексної програми охорони навколишнього природного середовища, затвердженої рішенням XIX сесії Вовчанської районної ради VI скликання від 11.07.2012 р.

Про затвердження додаткової угоди про розірвання угоди про передачу трансфертів між Вільчанською селищною радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою на 2013 рік від 25.09.2012 р., затвердженої рішенням XXІІІ сесії Вовчанської районної ради VI скликання № 478-VI від 25.10.2012 р.

Про розірвання угод про надання субвенції на виконання заходів Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Вовчанського району на 2010-2014 роки між місцевими радами Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2013 рік між Білоколодязькою селищною радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження «Програми запобігання і протидії корупції у Вовчанському районі Харківської області на 2013-2015 роки».

Про внесення змін до рішення XXIV сесії Вовчанської районної ради VI скликання № 508-VI від 29.11.2012 р. «Про організацію харчування дітей у дошкільному підрозділі Жовтневого навчально-виховного комплексу (загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад) Вовчанської районної ради Харківської області».

Про внесення змін до рішення XXV сесії Вовчанської районної ради VІ скликання № 529-VI від 27.12.2012 р. «Про районний бюджет на 2013 рік».

Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Вовчанське БТІ».

Про передачу в оренду об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району вуличного тренажерного майданчика за адресою: м. Вовчанськ, вул. Дзержинського, буд. 5а.

Про передачу автомобіля ГАЗ 3110, державний номер 100-10 ХА, з балансу Вовчанської районної ради на баланс Комунальної установи по утриманню трудового архіву та майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району та затвердження акту прийому-передачі.

Про передачу автомобіля SKODA Rapid, державний номер АХ7742СХ, з балансу комунального підприємства «Вовчанське підприємство теплових мереж» на баланс Вовчанської районної ради та затвердження акту прийому-передачі.

Про передачу автомобіля SKODA Rapid, державний номер АХ7741СХ, з балансу комунального підприємства «Вовчанське підприємство теплових мереж» на баланс Комунальної установи по утриманню трудового архіву та майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району та затвердження акту прийому-передачі.

Про надання дозволу відділу освіти Вовчанської районної державної адміністрації на списання з балансу автомобіля ГАЗ 5312, державний номер 63-88 ХАУ.

Про затвердження розпоряджень голови Вовчанської районної ради.


 

На сайті

На даний момент 41 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація