Заступник голови Вовчанської районної ради підписав розпорядження про скликання ХХХ сесії Вовчанської районної ради VI скликання

ВОВЧАНСЬКА  РАЙОННА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від 24.07.2013

 

Про скликання ХХX сесії

Вовчанської районної ради VI скликання

 

Відповідно до ст.ст. 43, 46, 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати ХХX сесію Вовчанської районної ради VI скликання 22 серпня 2013 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (м. Вовчанськ, вул. Леніна, 73, 3 поверх).

 

На розгляд сесії винести питання:

1. Про інформацію щодо стану законності, боротьби зі злочинністю та результати діяльності прокуратури Вовчанського району за І півріччя 2013 року.

2. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Вовчанського району 2013 року».

3. Про затвердження угоди про надання субвенції на 2013 рік на виконання заходів Комплексної програми охорони навколишнього природного середовища у Вовчанському районі на 2012 – 2015 роки між Шестаківською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

4. Про затвердження Програми покращення умов обслуговування платників податків Вовчанського району та збільшення надходжень до Державного та місцевих бюджетів на 2013 рік.

5. Про внесення змін рішення XXV сесії Вовчанської районної ради VІ скликання № 529-VI від 27.12.2012 р. «Про районний бюджет на 2013 рік».

6. Про затвердження Положення про порядок встановлення у Вовчанському районі меморіальних дощок.

7. Про погодження кандидатури на посаду директора Білоколодязького навчально-виховного комплексу (загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу) Вовчанської районної ради Харківської області.

8. Про стан підготовки навчальних закладів Вовчанського району до нового 2013 – 2014 навчального року.

9. Про надання дозволу відділу освіти Вовчанської районної державної адміністрації на списання майна, що перебуває у спільній комунальній власності територіальних громад, сіл, селищ, міста Вовчанського району.

10. Про надання дозволу комунальному підприємству «Вовчанське підприємство теплових мереж»  на списання майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

11. Про прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району книг М. Шолохова «Тихий Дон» із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області та затвердження акту прийому-передачі.

12. Про внесення змін до структури виконавчого апарату Вовчанської районної ради.

13. Різне.

 

Заступник голови Вовчанської районної ради                              С.П. Круподеря

 

На сайті

Сейчас 8 гостей онлайн

Президент України

Харківська державна адміністрація