Рішення XXІХ (позачергової) сесії VI скликання 18 липня 2013 року

Про затвердження угоди про надання субвенції на 2013 рік на виконання заходів Комплексної програми охорони навколишнього природного середовища у Вовчанському районі на 2012 – 2015 роки між Білоколодязькою селищною радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання субвенції на 2013 рік на виконання заходів Комплексної програми охорони навколишнього природного середовища у Вовчанському районі на 2012 – 2015 роки між Вільчанською селищною радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання субвенції на 2013 рік на виконання заходів Комплексної програми охорони навколишнього природного середовища у Вовчанському районі на 2012 – 2015 роки між Вовчансько-Хутірською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання субвенції на 2013 рік на виконання заходів Комплексної програми охорони навколишнього природного середовища у Вовчанському районі на 2012 – 2015 роки між Волохівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання субвенції на 2013 рік на виконання заходів Комплексної програми охорони навколишнього природного середовища у Вовчанському районі на 2012 – 2015 роки між Гатищенською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання субвенції на 2013 рік на виконання заходів Комплексної програми охорони навколишнього природного середовища у Вовчанському районі на 2012 – 2015 роки між Гонтарівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання субвенції на 2013 рік на виконання заходів Комплексної програми охорони навколишнього природного середовища у Вовчанському районі на 2012 – 2015 роки між Жовтневою Другою сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання субвенції на 2013 рік на виконання заходів Комплексної програми охорони навколишнього природного середовища у Вовчанському районі на 2012 – 2015 роки між Землянською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання субвенції на 2013 рік на виконання заходів Комплексної програми охорони навколишнього природного середовища у Вовчанському районі на 2012 – 2015 роки між Іванівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання субвенції на 2013 рік на виконання заходів Комплексної програми охорони навколишнього природного середовища у Вовчанському районі на 2012 – 2015 роки між Котівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання субвенції на 2013 рік на виконання заходів Комплексної програми охорони навколишнього природного середовища у Вовчанському районі на 2012 – 2015 роки між Молодівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання субвенції на 2013 рік на виконання заходів Комплексної програми охорони навколишнього природного середовища у Вовчанському районі на 2012 – 2015 роки між Нестернянською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання субвенції на 2013 рік на виконання заходів Комплексної програми охорони навколишнього природного середовища у Вовчанському районі на 2012 – 2015 роки між Новоолександрівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання субвенції на 2013 рік на виконання заходів Комплексної програми охорони навколишнього природного середовища у Вовчанському районі на 2012 – 2015 роки між Охрімівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання субвенції на 2013 рік на виконання заходів Комплексної програми охорони навколишнього природного середовища у Вовчанському районі на 2012 – 2015 роки між Петропавлівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання субвенції на 2013 рік на виконання заходів Комплексної програми охорони навколишнього природного середовища у Вовчанському районі на 2012 – 2015 роки між Пільнянською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання субвенції на 2013 рік на виконання заходів Комплексної програми охорони навколишнього природного середовища у Вовчанському районі на 2012 – 2015 роки між Революційною сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання субвенції на 2013 рік на виконання заходів Комплексної програми охорони навколишнього природного середовища у Вовчанському районі на 2012 – 2015 роки між Різниківською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання субвенції на 2013 рік на виконання заходів Комплексної програми охорони навколишнього природного середовища у Вовчанському районі на 2012 – 2015 роки між Рубіжненською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання субвенції на 2013 рік на виконання заходів Комплексної програми охорони навколишнього природного середовища у Вовчанському районі на 2012 – 2015 роки між Старицькою сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання субвенції на 2013 рік на виконання заходів Комплексної програми охорони навколишнього природного середовища у Вовчанському районі на 2012 – 2015 роки між Хотімлянською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання субвенції на 2013 рік на виконання заходів Комплексної програми охорони навколишнього природного середовища у Вовчанському районі на 2012 – 2015 роки між Червоноармійською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання субвенції на 2013 рік на виконання заходів Комплексної програми охорони навколишнього природного середовища у Вовчанському районі на 2012 – 2015 роки між Червоноармійською Першою сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання субвенції на 2013 рік на виконання заходів Комплексної програми охорони навколишнього природного середовища у Вовчанському районі на 2012 – 2015 роки між Юрченківської сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження додаткової угоди про розірвання угоди про надання субвенції на виконання заходів Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Вовчанського району на 2010-2014 роки між Білоколодязькою селищною радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження додаткової угоди про розірвання угоди про надання субвенції на виконання заходів Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Вовчанського району на 2010-2014 роки між Старосалтівською селищною радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження додаткової угоди про розірвання угоди про надання субвенції на виконання заходів Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Вовчанського району на 2010-2014 роки між Жовтневою Другою сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження додаткової угоди про розірвання угоди про надання субвенції на виконання заходів Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Вовчанського району на 2010-2014 роки між Землянською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження додаткової угоди про розірвання угоди про надання субвенції на виконання заходів Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Вовчанського району на 2010-2014 роки між Різниківською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження додаткової угоди про розірвання угоди про надання субвенції на виконання заходів Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Вовчанського району на 2010-2014 роки між Рубіжненською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження додаткової угоди про розірвання угоди про надання субвенції на виконання заходів Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Вовчанського району на 2010-2014 роки між Старицькою сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження додаткової угоди про розірвання угоди про надання субвенції на виконання заходів Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Вовчанського району на 2010-2014 роки між Юрченківською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про внесення змін до рішення XXV сесії Вовчанської районної ради VІ скликання № 529-VI від 27.12.2012 р. «Про районний бюджет на 2013 рік».

Про реорганізацію Василівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області шляхом приєднання до Іванівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області.

Про реорганізацію Радянської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області шляхом приєднання до Жовтневого навчально-виховного комплексу (загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу) Вовчанської районної ради Харківської області.

Про реорганізацію Білоколодязької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області у Білоколодязький навчально-виховний комплекс (загальноосвітню школу І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад) Вовчанської районної ради Харківської області.

Про реорганізацію Гатищенської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області у Гатищенський навчально-виховний комплекс (загальноосвітню школу І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад) Вовчанської районної ради Харківської області.

Про реорганізацію Землянської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області у Землянський навчально-виховний комплекс (загальноосвітню школу І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад) Вовчанської районної ради Харківської області.

Про реорганізацію Петрівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області у Петрівський навчально-виховний комплекс (загальноосвітню школу І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад) Вовчанської районної ради Харківської області.

Про передачу в оренду об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про створення комунального закладу охорони здоров’я «Центр первинної медико-санітарної допомоги Вовчанського району» Вовчанської районної ради.

Про реорганізацію лікарських амбулаторій, амбулаторій загальної практики – сімейної медицини, фельдшерсько-акушерських, фельдшерських пунктів шляхом приєднання до комунального закладу охорони здоров’я «Центр первинної медико-санітарної допомоги Вовчанського району» та про передачу майна.

Про затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (господарський двір) на території Хотімлянської сільської ради Вовчанського району Харківської області, що надається в оренду гр. Коваль Андрію Анатолійовичу для функціонування та обслуговування молочнотоварного комплексу.

Про затвердження розпорядження голови Вовчанської районної ради.


 

На сайті

На даний момент 29 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація