Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Рішення XXХ сесії VI скликання 21 серпня 2013 року

Про інформацію щодо стану законності, боротьби зі злочинністю та результати діяльності прокуратури Вовчанського району за І півріччя 2013 року.

Про присвоєння звання «Почесний громадянин Вовчанського району 2013 року».

Про організацію харчування дітей у дошкільних підрозділах Жовтневого навчально-виховного комплексу (загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів –  дошкільного навчального закладу) Вовчанської районної ради Харківської області та  Петропавлівського навчально-виховного комплексу (загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів – дошкільного навчального закладу) Вовчанської районної ради Харківської області.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2013 рік між Білоколодязькою селищною радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою

Про затвердження Програми покращення умов обслуговування платників податків Вовчанського району та збільшення надходжень до Державного та місцевих бюджетів на 2013 рік.

Про внесення змін рішення XXV сесії Вовчанської районної ради VІ скликання № 529-VI від 27.12.2012 р. «Про районний бюджет на 2013 рік».

Про затвердження Положення про порядок встановлення у Вовчанському районі меморіальних дощок. Положення

Про погодження кандидатури на посаду директора Білоколодязького навчально-виховного комплексу (загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу) Вовчанської районної ради Харківської області.

Про стан підготовки навчальних закладів Вовчанського району до нового 2013 – 2014 навчального року.

Про надання дозволу відділу освіти Вовчанської районної державної адміністрації на списання майна, що перебуває у спільній комунальній власності територіальних громад, сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про надання дозволу комунальному підприємству «Вовчанське підприємство теплових мереж»  на списання майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про передачу рухомого та нерухомого майна з балансу комунального закладу охорони здоров’я «Вовчанська центральна районна лікарня» на баланс  комунального закладу охорони здоров’я «Центр первинної медико-санітарної допомоги Вовчанського району». Додаток 1, Додатки 2,3

Про прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району книг М. Шолохова «Тихий Дон» із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області та затвердження акту прийому-передачі.

Про затвердження розпорядження голови Вовчанської районної ради.

 

На сайті

На даний момент 34 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація