Антоненко Олександр Анатолійович

Народився у 1958 році, у 1981 - закінчив Харківський авіаційний інститут за спеціальністю інженер-механік, після чого був направлений на Вовчанський агрегатний завод, де пройшов шлях від змінного майстра до головного інженера підприємства, а у травні 1991 року був призначеній директором заводу.

У роки кризи економіки України підприємство зберегло свій кадровий і технічний потенціал, основні напрямки діяльності, а з 1996 року почався активний приріст обсягів виробництва, який складає 15-20 відсотків щорічно. У 2000 році підприємство нагороджено золотою медаллю Асоціації сприяння національної промисловості Франції, ВАТ "ВАЗ" має сертіфікат з системи менеджменту якості за версією ISO 9000/2000. У 2003 році підприємство стало лауреатом національного конкурсу якості, де посіло друге місце серед промислових підприємств авіаційної галузі України.

О. Антоненко - лауреат державної премії України в галузі науки і техніки 1998 року, нагороджений грамотою Президента України за особистий внесок у соціально-економічний розвиток Вовчанського району у 2004 році, у цьому ж році став кандидатом технічних наук.


 

На сайті

На даний момент 22 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація