Макєєв Юрій Захарович

Народився і працював в різних галузях виробництва у Вовчанському районі.

Трудовий стаж Юрія Захаровича складає близько 40 років. Це роки сумлінної праці, активної участі в громадському житті району, постійного підвищення професійного рівня, здобутків заслуженого авторитету та поваги жителів району.

Яку б посаду не обіймав Макєєв Ю.З., працюючи в районі, - головного інженера "Сільгосптехніки", директора радгоспу "Хотімлянський", серетаря райкому компартії України, голови райвиконкому, голови районної ради та райдержадміністрації - проявляв себе енергійним і компетентним працівником, сумлінно відносився до виконання своїх службових обов'язків, грамотно вирішував всі питання життєдіяльності району, доброзичливо і чуйно відносився до людей.

Макєєв Ю.З. неодноразово обирався депутатом районної та обласної рад, в повному обсязі виконував накази виборців, піклувався про добробут людей, сприяв розвитку промислового та сільськогосподаського виробництва району, розширенню побутових послкг, зростанню будівництва виробничих об'єктів та житла, шкіл, лікарень, доріг, благоустрою міста. Перелік введених в дію нових об'єктів, за період роботи Юрія Захаровича на найвищих керівних посадах, сягає декілька десятків. Це свідчення високого професіоналізму та особистих якостей людини.

За сумлінну працю Макєєв Ю.З. має державні нагороди: Ордена Трудового Червоного Прапора, три медалі та грамоти республіканського, обласного, районного рівня.


 

На сайті

На даний момент 23 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація